uyku saatleri

dilekom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
130
0
mayıs anneleri bebeklerinizin uyku düzenleri nasıl yani güzdüz ne kadar gece ne kadar uyuyor ve kaç saatte bi emziriyorsunuz:1closedeyes:

dilekcim, benim oğlum gece uyuyor çok şükür sabah 4-5 gibi uyanıyor 6 ya kadar aralıklarla emiyor. Sabah 9-10 gibi kalkıyor gün boyunca ara ara emmeye devam ediyor...24:00 - 01:00'e kadar emziriyorum..

ridacığı benim oğluşunda uyku düzeni aynı seninki gibi saatleri bile aynı maaşallah ikisinede:)))) yanlız ben akşam 11 gibi banyosunu yaptırıyorum emziriyorum bazen hemen bazen biraz daha geç sürüyor uyuması. ben gece ellemiyorum uykusunu bölmüyorum o acıkınca uyanıyor zaten. hem bende uyuyup enerji topluyorum gündüz bol bol emziriyorum. drlar her nekadar 2 en fazla 3 saatte kaldırın diyorsada ben böyle yaptım doğdu doğalı kilomuz gelişmemizde gayet iyiydi 1. ayımızda bakalım 2. ayda nasıl?

benim kız gündüzleri iki saatte bazen 1 saatte bazen de 1.30 saatte bir 15-20 dk emiyor. geceleri iki kere kalkıyor. saat iki ve üç arası ve beş ve altı arası kalkıyor. uyandırmıyorum kendiliğinden kalkıyor. sarılık olmuştu o yüzden ilk günler geceleri uyandırarak emziriyordum, galiba o saatlere alışmış olmalı şu an kendiliğinden kalkıyor. uykumuz düzene girmedi daha. çok değişiyor uyku ve uyanık saatleri. kırkı çıktıktan sonra düzene giriyor diyorlar, inşallah öyledir.

sizlerin ne güzel maşallah bebişlerinize
benim gece 3 e kadar uyanık ve sürekli ağlıyor ağlamasının sebebide sürekli kucakta gezmek istemesi
gündüzleride sürekli uyuyor meme için 2 saatte bi kalkıyor oda 5 dk emiyor o kadar
ben ne iş yapabiliyorum ne diğer oğlumla ilgilenebiliyorum
oğlumuda o yüzden geçen hafta dedelerinin yanına yazlığa gönderdim
gece uykularına hasretim ben yaaaaaaaa

Offf Kizlar Bizim Uykumuzda Düzene Girmedi Gece 2 Yada 3 Saatte Bi Kalkip Karni Doyup Tekrar Yatiyor Ama Uykumuz Bölük Bölük Oluyo 40indan Sonra Düzene Girer Dediler 40miz Dün çikti Bakalim Ne Olcak:)

benim kızım,gündüz tilki uykusunda..uyandıkça emiyor ama kısa kısa emiyor..bazen gündüz emzirmeye çalışıyorum..saat 22.30 gibi uyuyor gece yarımda uyandırıp emzirmeye çalışıyorum,uykuya devam ediyor saat 4.30 da ve 7 de kendilinden uyanıyor emiyor..sonra sabah 10.30 a kadar ayakta ilgi bekliyor,konuşma istiyor yoksa bağrıyor..11 e doğru yine uyuyor.1 saat kadar ..sonra tilki uykuları oluyor..bende kafam sepet gibi dolaşıyorum:))

merhaba arkadaşlar bende 10 haziranda doğum yaptım kızımın uykusu çok hafif bu daha 15 günlük ama bugün sabahtan beri göğsümde uyursa uyudu yatağına yatırdığım an uyandı bu şekilde saat 10 a kadar toplam 3 ada 4 saat uyumuştur herhalde.karnı tok gazı yok ne bileyim bağırıp ağlamıyo hep kucakta durcak konuşcaz dinlicek sizinkilerinde böylemiydi ilk haftalarda uykuları ben çok üzülüyorum böyle yapınca 40 ı çıkıncamı düzene girecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…