uyku problemi olan varmı

M

mehtapbaygus

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mehtapbaygus
kızlar 3 gündür bebeğim bi kalkıyor en az 2 saat uyanık kalıyo,sizinkilerde öylemi.önceden uyurdu en azından yarım saat ayakta kalırdı fazlada mızırdanmazdı.şimdi hem huzursuzhemde sallamakla bile uyumuyo.sallamaya alışmasınıda istemiyorum ama uykusuzluktan da çok huzursuz oluyo.neden acaba.özellikle gündüzleri sabah 7 de bi kalkıyoruz 11 12 ye kadar

benim oğluşumda öyleydi teyzesi meger benim sütüm çok azmış karnı doymadından öyleymiş.şimdi mama veriyorum çok rahatım maş.belki seninde sütün yetmiyodur canım:nazar:

Busede öyle cnm büyüdükçe düzenleri değişiyor ama busenin karni tokken de uyumuyor başinda insan istiyor sadece

Uyku mu o ne?? Ben unuttum uyku filan nasil bisey..Benim oglumda cok huzursuz ve uyku sevmiyo hic..Gunduzleri hatta utanmasa hic uyumayacak..Hic is yapamiyorum..Ya da yemek filan :KK43:((

sütümün yettiğini düzenli kilo almasından doktor ii demişti.uyuyor ama yarım saat sonra tekrar kalkıyo birde bebeğim uyurken içini çekerek ağlamaya başlıyo sizinkilerde öyle oluyomu.önceden böyle değildi sanırım büyüdükçe değişiyorlar.inşallah kısa zamanda düzelirler

benim kızım 7 yaşında teyzeleri hala uykusunu düzene sokamadım 3 yıldır rahat sayılırım ama zmanında uyuyup zamanında uyanmak konusunda hala inat ediyo öyle zor bir bebeklik dönemi geçirdik ki 3 yaşına kadar Allahım bir gecede 2 sat uyanmadan uyayayım die dua ettiğim ağladığım geceleri biliyorum çok zor oluyor defalarca doktora götürdüm en son çocuk hastalıkları uzmanım bi petogolağa götürmemi önerdi ailedeki bazı sorunlardan kaynaklanabileceği korkusuyla ama hiçbiyerden tam anlamıyla bi fayda göremedim anaokuluna giderken biraz düzene girdi ama 4 yıl yani 4 yaşına kadar kendisinede bizede tam bi işkenceydiçocuklar biz farkedemesekte maalesef her nekadar küçük olursalar olsunlar olumsuzlukları sezip bi şekilde tepkilerini koyabiliyolar annenin huzursuzluğu ne yazıkki daha anne karnında onlara yansıyo önce bi çocuk sağlığı uzmanına götürmeni fiziksel veya biyolojik bi sorun yoksa pedogogdan yardım almanı öneririm zamanla insanı daha fazla yıpratıyo çünkü

slm cnm hayırlı olsun öncelikle aynı gün doğurmuşuz böcüklerimizi.....
benim oğluşum uyanınca b azen 2 saat uyumuyor onlar şuan huy değiştiriyorlar daha yeni yeni huyları da çıkacak fakat cnmcım gaz problemi olabilir bacaklarını sürekli yukarıya topluyorsa bu gaz problemi var demektir ben de çok üzülüyorum çok emmiyor beni galiba mememi bırakacak mı ne çok korkuyorum mama falan hiç birşey vermedim anne sütünü emmesini çok istiyorum....

evet canım aynı zamanda doğum yapmısız.benim bebeğimde aynı bugün az biraz uyudu işte ama dediğin gibi ayaklarını çok yukarı kaldırıyor bebeğim ama doktor gazı varsa ağlar demişti benimki ağlamıyorki.anlayamadımki.gazınıda hafif kızarınca çıkarabiliyor.:asigim:

kızlarrr benim bebeğimde çok ağlıyoo....ve ayaklarını karnına doğru çekiyoo..kıpkırmızı oluyo ağlarken.normalde gazınıda çıkarıyo ama....dr götürdük çok gazlı bi bebek dedii.gaz ilacı kullanmaya başladıkkk..çok zormuş gaz problemii o ağlarken kendimi ağlamamak için zor tutuyorumm...ayy inşllh en kısa zamanda düzene girer..

kızlarrr benim bebeğimde çok ağlıyoo....ve ayaklarını karnına doğru çekiyoo..kıpkırmızı oluyo ağlarken.normalde gazınıda çıkarıyo ama....dr götürdük çok gazlı bi bebek dedii.gaz ilacı kullanmaya başladıkkk..çok zormuş gaz problemii o ağlarken kendimi ağlamamak için zor tutuyorumm...ayy inşllh en kısa zamanda düzene girer..
ahhh canım bizde öyleyiz malesef hegün 18.30 da başlıyo kaan saat 20.00 ye kadar hiç durmadan ağlıyo ömrümden ömür gidio resmen bende onunla birlikte ağlıyorum dr.um bize ağladığı saatlerde dışarıya çıkarmamızı önerdi henüz denemedim ama bide öyle denicem bugun bi yerde okudum (çok ağladı kaan sabaha kadar)uygulayınca sakinleşti artık yoruldumu sustu bilmiyorum ama şöyle bişey uyguladım zeytinyağını elimin dayanabilceği sıcaklığa getirdim bebeğin canını yakmıcak ılıklıkta karnına ve kasıklarına masaj yaptım sıcak havlu hem popişine hemde karnına koydum tabiki onun sıcaklığıda çok olmıcak oğlum anında kakasını yaptı bolca gaz çıkardı ve rahatladı hala uyuyo sanırım işe yaradı dene istersen canım geçmiş olsun

X