uyku düzeniniz nasıl?

arzu-ela

hayat bana güzel...
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
5.523
1
38
kızlar bebeklerinizin uykuları nasıl bizimki çakışıyor oglum normal olarak gece uyuyor kızda gece cin gibi sabah uyuyor ben çok uykusuz kalıyorum nasıl döndürcem bilmiyorum bir an önce geceye çevirmem lazım zombi gibi oldum:roflol:

benim oglan okula gidiyor bazen en gec 9 9.30 da yatiriyorum bazen daha erken olsa cok sevincem idare ediyorum iste kafamçokkarıştı
o uyudu zaman kadinlar kubune giriyorum az bakiniyorum kizi babasindan alip emziriyorum ve hanfendi gulmeye basliyor bazen krip tutup agliyor-tatlicadiarzu-
sukur aksam aglamalari az duzeldi bazen cildiriyordu agliyordu deli gibi nefes almamaya kadar sanki :dilcikar:
bu cadoloz da saat en gec 12 1 dedigi zaman uyumaya basliyor
sonra saat 4 gibi uyaniyor saat 7 dogru geri uyandiriyorum cunku oglani okula goturuyorum besiiginde uyuyorhihoyyyt oglani goturene kadar gelince eve pat diye gene uyaniyor sonra emziriyorum geri uyuyor
bende attan dumus gibi oluyorum
essek depmis gibi :mymeka:

yaa evet bu dert bendede var iki gündür zorla emziriyorum dıyebilirim gece emiyo gündüz huysuzlanıyo ses duysa bırakıyo..sanki ona bişi söleniyomuş gibi ses gelen tarafa o bakıyoo

bzim uykularımız düzene girdi.yani eskisine göre daha iyiyiz.gece hiç uyanmıyor.ben kaldırıyorum.sabahda 6,7gibi uyanıp emip hemen geri uyuyor.sonra 9gibi tekrar uyanıyor. 3saat sonra tekrar uyuyor.günde toplam 7,10saat uyanık kalıyor ama.gecede 12den önce uyuduğu pek görülmemiştir.
iki çocuk çok zor.Allah yardımcın olsun...
tabi daha erken ama ben korkuyorum ikinci çocuğu yapmaya.bakamam gibi geliyor.ben sezeryanlıyım ama yinede doğurmasıda zor....

hala duzen oturmadı...bir gun gunduz uyuyor, diğer gun gece sabahlıyoruz...baska bir gun gece 3te kalkıyor bidaha uyumanın imkanı yok...bu şekildede sürekli baş agrısı ile geziniyorum ortalarda...allah yardımcımız olsun

bizimkide gece 1 buçukta uyuyor sonra sabah 6 da uyanıyor yine uyuyup 8de uyanıyor bazen 8den sonra uyumuyor bazen uyuyor belli olmuyor yani artık düzene oturdu sayılır......

benim oğlumun o kadar güzel gece uykusu vardı ki...
ama 1 hafta öncesine kadar..
şu an da o kadar mız mız kiiiii
gündüz zaten uyumuyor..
geceleri ise 2 saatte bir, bazen saatte bir kalkıyor..
doymuyor diye düşündüm önce ama mama da almıyor...

ve sürekli mızmızlanıyor kızlar sanki düğmesi açık kalmış gibi..
çok yorgun ve gerginimmmm

gece uyuyan bebekleri kaldirmayin bence uyuyorsalar uyusunlar,
zaten onlar acikinca uyanirlar
ah benim kiz uyanmazsa da uyusa ne guzel olcak
bu gece saat 12 bucukda uyudu
saat 2 de uyandi
sonra yine uyudu saat de uyandi meme verdim geri uyudu saat 6 da uyandi sonra uyumadi saat 9 da gene uyudu yarim saat sonra gene uyandi
simdi gene uyuyo ve kesin yarim saat olmadan uyanir
bugun doktorda randevumuz var delircem
insallah kilosu boyu iyidir
ama bu geceleri ben oluyorum cok uykum var cokkkkkkkkk
zombi oldum uleeeeeeeeeeeeee

benim kızım gündüz 3 defa en fazla 1 er saat uyuyor akşam en geç 7 de uyuyor sabah 6 yada en geç 7 ye kadar 3 kere emmek için kalkıyor gece uykusu çok ii ama gündüz toplamda dediğim gibi en fazla 3 saat uyuyor bayanlar sizin bebişleriniz gündüz toplam kaç saat uyuyor?

benim keretada gündüzleri uyumuyor ne karnımı doyurabiliyorum nede sütüm oluyor sağılmış inek gibi geziyorumm.çekiyor çekiyor süt gelmiyor karnımı doyursam sütüm olcak diye çekişiyorum ona bide söyleniyor beyfendi süt gelmedi diye ((

yaa evet bu dert bendede var iki gündür zorla emziriyorum dıyebilirim gece emiyo gündüz huysuzlanıyo ses duysa bırakıyo..sanki ona bişi söleniyomuş gibi ses gelen tarafa o bakıyoo

sırnaşık şeyay yavruum :))) oyun istiodur :))

oglum ii uyuyo .. fazla bise yazmayim ya ..nazar edip duruyom cocua

Benim bebeğimde gece çok geç uyuyor. İki ikibuçuğu buluyor. Sabahta tabi 11-12 gibi kalkıyor. Bu düzeni değiştirmek için çok uğraştım fakat başarılı olamadım. Sabah erken kaldırmayı denedim, gece erkende uyuttum yine olmadı. Saatlerini değiştirmenin yöntemini bilen var ise cevaplarınızı bekliyorum.

eger sabah erken uyaniyorsan ses yap .. bebegin su anda aktivite zamani oldugunu bilsin..gündüz uykularinda bile bebegini sessiz ortamda uyutma ki .. gündüz ve gece ayrimini yapabilsin. ben gece 11 12 gibi yatiriyorum.ve cit cikmiyor o saatden sonra..
sende ilk zamanlari 11 12 gibi olunca isigi kis ve evde sessizlik sagla..bebegin uyuma vakti oldugunu anlasin .. saat 12 den sonra bebeginle konusma ona oyunlar yapma..ben öyle yaptim ..benimkide 2 bucuk gibi uyuyordu böle böle alisti.simdi kendiliginden yamuluyor :)

canım bizim durumumuz aynı sayılır sadece benimki daha geç yatıyor3:30 4 gibi.erken kaldırdım gündüz fazla uyutmamaya çalıştım ama olmuyor çok mız mız oluyor.annemle akşama kadar oyaladık uyutmadık gene aynı gene aynı bende bilmiyorum ne zaman degişcek

duzelır ınşallah canım ya
benımkı yavasla duzene gırıyo gıbı sankı tabı gunu gunune tutmuyo ama olsun ne yapalım

bizimki hala düzensiz hiiiç belli olmuyo gündüz uyumasına bağlı gece uykusu:))) bide derin uykuya dalacağı zaman yaygarayı koparıyo evde....çoook fena çoook ....olsun tek sıkıntımız uyku olsun...

uyuyacagı zaman benımkıde delıroyo ne yapacagımı bılmıyorum valla

benim derdimde tam tersi galiba kızım çok erken yatıyor akşam en geç yedi gibi yatıyor bende 11 gibi uyurken emziriyorum 4 gibi emmek için kalkıyor sonra en geç 6 da kalkıyor buraya kadar çok güzel dimi ama gündüz çok çok az uyuyor bende değiştiremiyorum 7 değilde 9 gibi falan yatıp o iki saati gündüz uyusa çok güzel olacak neyse değişir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…