uyku dengem tamamen bozuldu

wsw

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
342
87
arkadaşlar bir haftadır aşırı derece halsizim onun için gündüzleri mecburen uyuyorum ama bu seferde geceleri uyuyamamaya başladım uyku dengem bozuldu geceyi gündüz gündüzü gece yaptım resmen :1no2:
şu an saat 04:44 ve bende uykunun zerresi yok:1no2:

WSW AYNEN BENİM YAKLAŞIK 1 AYDIR ÖYLE GECELERİ HİÇ UYUYAMIYOM UYSAMDA TAŞ ÇATLASIN 2 SAAT SONRA AYAKTAYIM SABAHA KADAR SONRA GÜNDÜZDE AYNI 2-3 SAAT UYUYORUM GENE AYAKTAYIM 24 SAATTE TOPLAM 5 SAAT ANCAK UYUYABİLİYORUM NE YAPSAK BİLMİYORUMKİİ SÜT İÇİYORUM KİTAP OKUYORUM GECE UYUMADAN ÖNCE ONLARINDA FAYDASI YOK BAKALIM BEBİŞLER OLUNCA ÇOOK ARAYACAZ UYKUYU AMA OZAMANDA BEBİŞ UYUTMAYACAKKK :emir_bebek:

gerçekten bebişler doğunca bu günlerimizi çok arıycaz. Eşimde artık kızmaya başladı yatmıyorum diye psikolojik sesininki kendini uyumuycam diye şartlandırıyosun diyo valla neye şartlandırıyorum bilmiyorum ama sonuç olarak uykusuzummmm :KK43:

aynı sorun bende de var gece tuvalete kalkıyorum bidaha uyku yok gündüzleride devamlı yatmak istiyorummm.

kızlar dediklerinizi okudum şükür rabbime öyle sorunum yok.uyuya uyuya şişecem yani okadar.sabah 10 kadar yat kalk öğlen 2 üçte uyku gelirse yine yat ve gecelerin deliksiz uyku (tuvalete çıkmak hariç oda yarı gözü kapalı gidiyorum uykum açılmasın diye)ama uykusuzluğun nedemek olduğunu bilirim umarım yakında düzelir uykusuzluğunuz

Bende Uyuyamiyorum Düzen Müzen Kalmadi Ayy Sinir Oluyor Insan Tam Daliyorum Gece Yarisi Kizim Geliyor Bide Yanimiza Sabaha Kadar Dön Dur Artik Babasiyla Yatiricam :) Ogluşumda Ben Daha Gözümü Açar Açmaz Kipir Kipir Hiçmi Uyumuyor Acaba Diye Düşünüyorum Bence Doğum Sonrasi Hazirliği Bunlar Dr Söyledi Doğumdan Sonra Zaten Gece Uyku Yok Aliştirma Yapiyorsunuz Diye

ee gündüz uyuyosanız gece nerenize uyucaksınız:9
gündüz uykusunu kesin bence,
ben çalıtığım içn güzndüz uyuma şansım yok
gece de bikaç kere uyanıyorum

Gece tam yatıyorum,kızım başlıyor tekmelere:)Uykum kaçıyor yatakta.
3lere 4 lere kadar kalkıp oturuyorum.Sabah kalkıp kahvaltı yapıyorum sonra haydii uyuyorum öğleye kadar:)

X