Uygun Tatil????

Ladypurple

*ümitli rüzgar* (alminAŞK)
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
2.453
1.415
36
Şöyle el yakmayan tatil yapmak mümkün değil mi ki??Ben Yalova da oturuyorum..Civar şehirlerde uygun fiyatlı tatil yeri bilen var mı acaba? Marmara çevresi, İç Anadolu, Ege nin yakın şehirleri olabilir.Şöyle huzur bulduğunuz,kafa dinlediğiniz güzel bir yer varsa paylaşabilir misiniz?

Balıkesir Ören denizi güzel ve fiyatlar uygun.Biz beğenmiştik.

Balıkesir Ören denizi güzel ve fiyatlar uygun.Biz beğenmiştik.
İllaki deniz olmasına da gerek yok..Deniz tatili ön planda tercihimiz değil..Güzel bir yerde şirin hoşunuza giden bir pansiyon, otel, dağ evi tarzı bir yer de olabilir..
Çok teşekkür ediyorum cevabınız için..Balıkesir i araştırıcam.

ayvalık kesınlıkle tavsıye ederım.. huzurun merkezı.. denız de harıka tabı bu mevsımde denıze gırılmez ama suan oralarda huzur var yazın ıse cıvıl cıvıl

ayvalık kesınlıkle tavsıye ederım.. huzurun merkezı.. denız de harıka tabı bu mevsımde denıze gırılmez ama suan oralarda huzur var yazın ıse cıvıl cıvıl
Ben de az önce Cunda Adası nı inceliyordum, oradaki otelleri.. :))) Uygun fiyatlılar var ve çok da güzeller :) Aslında şubat gibi gitmeyi düşünüyorduk ama galiba tam olarak tadını çıkarmak için en azından baharı beklemek gerekecek :)

Deniz onplanda değilse çanakkalede kaz dağlarının orada erguvanli ev var balayına gitmiatik biz. Müthiş bir gevşeme yeri orası tam kafa dinlemelik 3 günü bin liraya yakin tutmuştu yalniz

kesınlıkle onerırım cnm benım abımın yazlıgı var orda ben yılda 2 kez gıdıorum ordanda cunda adasına gecıyorum. gezılcek yerler var baya zaten sessız sakındır suanda oralar. yazın ıse denızı harıka ve aksamlarıda cıvıl cıvıl..

Deniz onplanda değilse çanakkalede kaz dağlarının orada erguvanli ev var balayına gitmiatik biz. Müthiş bir gevşeme yeri orası tam kafa dinlemelik 3 günü bin liraya yakin tutmuştu yalniz
İnceledim, gerçekten çok harikaymış ama 3 gün için biraz fazlaymış.. :/

Dalyan'ı tavsiye ederim. Hem nefis güzellikte bir yer, hem de çok ucuza ve çok temiz pansiyonlar bulabilirsiniz. Biz fırsat sitelerini takip ederek, çok ucuza getirmiştik geçen seneki tatilimizi.

Dalyan'ı tavsiye ederim. Hem nefis güzellikte bir yer, hem de çok ucuza ve çok temiz pansiyonlar bulabilirsiniz. Biz fırsat sitelerini takip ederek, çok ucuza getirmiştik geçen seneki tatilimizi.

Evet şöyle bir baktım, doğa olarak gerçekten çok güzel..Teşekkür ederim.İnceleyeceğim.. :)

Yakın olması da çok güzel..Ben de gitti mi otele, pansiyona tıkılmayı sevmiyorum..3-4 günlük bir tatil olacak zaten..Gezilecek yerler açısından da iyiyse bayagı ideal görünüyor :))

Evet şöyle bir baktım, doğa olarak gerçekten çok güzel..Teşekkür ederim.İnceleyeceğim.. :)
Eğer gitmeye karar verirseniz, biz iki sene üst üste gidip, aynı hotelde kamıştık. Adı Caretta Caretta Hotel. Sahipleri çok sevimli genç bir çift. (hatta kadın geçen sene hamileydi, şimdiye bebekleri doğmuştur ) Aklınızda bulunsun. Ayrıca dediğim gibi fırsat sitelerine bakın sürekli indirimli kampanyalar yapıyorlar.

Bu şekilde daha faydalı oldu..Şirin bir otelmiş, beğendim :) Ve cidden çok ta uygun :)

Taraklı termal tanitimi ve tarakli köyu UCRETSİZ turu için bizimle iletişime geçebilirsiniz../ İstanbul için geçerlidir /

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…