Uygun fiyata parfüm önerin lütfen kızlar

Benbilmiyorum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2017
6
1
29
Gratis watsons hobby gibi yerlerden bulabileceğim uygun fiyata hoş kokulu parfüm önerebilir misiniz kızlar ? Çiçeksi ya da meyvemsi kokulu olabilir :) tesekkurler

fiyat aralığı vermen daha iyi olur çünkü 150 lira kimine göre uygundur ama bir başkasına göre çok yüksektir parfüme o parayı veremez. Şahsen ben uygun fiyat diyince aklıma emotion, cecile ya da avon (30-45 tl) parfümleri civarı fiyatlar geliyor başkası da indirimli orijinal (110-200 tl) ürünlerden bahsediyor. Fiyat aralığıyla daha iyi yardımcı oluruz

Gratis watsons hobby gibi yerlerden bulabileceğim uygun fiyata hoş kokulu parfüm önerebilir misiniz kızlar ? Çiçeksi ya da meyvemsi kokulu olabilir :) tesekkurler

Dün Yeni bir parfüm aldım ismi Sakaura caddebostan VNV parfüm diye çok hoş butik parfüm yerinden kendileri Syed junaid alam üretim ülkesi Bahreyn olan firmanın Türkiye satış yeri...Fiyatları çok iyi ve kalıcı

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün Yeni bir parfüm aldım ismi Sakaura caddebostan VNV parfüm diye çok hoş butik parfüm yerinden kendileri Syed junaid alam üretim ülkesi Bahreyn olan firmanın Türkiye satış yeri...Fiyatları çok iyi ve kalıcı

Son düzenleyen: Moderatör:

Uygun fiyatlı parfüm arıyorsanız Yves Roche'a bakın. Kokular zaten büyük markaların çok benzeri. Hem kokudan rahatsız olmazsınız hem de uygun fiyata almış olursunuz. Markanın kampanyaları da oluyor sık sık.
Watson da zaman zaman bildik parfümler indirimli fiyata satılabiliyor ama çok seçenek yok. Beğenmeme ihtimaliniz yüksek...

Bende zara diyorum alternatif olarak uygun fiyatli ve cok kalici kokulari en sevdigim ara ara alip kullandigim zara oriental parfumunu tavsiye ederim 200 ml boylarida mevcut hem uygun hem kalici hemde cok bereketli oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…