Utanıyorum 😔Lazer yaptıran hanımlar bir bakın lütfen..

O, tüyleri tamamen bitirmiyor çoğu kişide. Ama epilasyon süresini uzatır mutlaka. Doğrudur başka çeşidi olmayabilir.
ben 2sene once başladım. 4ay düzenli yaptim. Şimdilerde 3-4ayda bir tek-tük çıkanlar için kullanıyorum. Inan bitirmese bile bunada razıyım belki seneler sonra ayni haline döner veya böyle kalır bilemem ama ben sonuçtan memnun kaldım. En iyi tarafida, elimin altinda olması gerektikçe yaparim. Tabiki diğer cihazlara benzemez ama benim gibi düşünenlere yeter sanırım:)

ben 2sene once başladım. 4ay düzenli yaptim. Şimdilerde 3-4ayda bir tek-tük çıkanlar için kullanıyorum. Inan bitirmese bile bunada razıyım belki seneler sonra ayni haline döner veya böyle kalır bilemem ama ben sonuçtan memnun kaldım. En iyi tarafida, elimin altinda olması gerektikçe yaparim. Tabiki diğer cihazlara benzemez ama benim gibi düşünenlere yeter sanırım:)
. IPl benim de vücudumu bitirmişti aynen tek tük çıkıyor şimdi ama çene bıyık bölgesinde işe yaramamıştı. Birçok kişinin bacaklarını azaltmamış bile. Tabii hormonlar ve kıl yapısı çok önemli. Hamilelik ve emzirme döneminde artabilir yoksa siz böyle devam edersiniz

Fındık kadar şey, yüzlercesini görmüştür. Hepsi birbirine benziyor. Ay Fındık’tan tiksindim

Ohoo. Kadınların bu konuda utanmamasını öneriyorum elinden geldiği kadar.

Çünkü hayatin boyunca özel bir bölgen kalmıyor.

Lazeri. Doğumu. Ebesi. Doktoru. Hemşiresi...

Ilkin lazer bana da zor gelmişti.
Sonra bunları düşünmüştüm. Şimdi rahatim..

Sonuçta lazer de bir estetik kaygıdan çok bir çeşit tedavi..

. IPl benim de vücudumu bitirmişti aynen tek tük çıkıyor şimdi ama çene bıyık bölgesinde işe yaramamıştı. Birçok kişinin bacaklarını azaltmamış bile. Tabii hormonlar ve kıl yapısı çok önemli. Hamilelik ve emzirme döneminde artabilir yoksa siz böyle devam edersiniz

Ya bende bunu almayı düşündüm, ama olmuyan yerlerdede kıl çıkartabiliyormuş tırstım yani.. Yoksa işe yaramasa bile razıyım

X