üstüne görmeyle ilgili lütfen yardım!!

goldenpink

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2012
1.025
4
kızlar ayın 12sinde tam da olmam gereken zamanda regl oldum ve her zamanki gibi ilk gün çok ağrılı geçti.ikinci gün en yoğun günüm olur normalde ama azdı,bir kaç pedle atlattım.üçüncü gün iyice azaldı ve nerdeyse kesildi pede bile gerek duymadım bugün 4. gündü sadece ara ara tuvalete çıktığımda leke şeklinde vardı normalde 10 yıldır 4 gün sürer ve daha çok olurdu kanamam.ama üstüne görme ya da yerleşme lekelenmesi falan olsa kan olur muydu ve ilk gün ağrısı olur muydu?
çok korkuyorum korunuyorduk çünkü.

sanmıyorum üstüne görme olacağını ama bi test yapsan yarın daha kesın sonuç alabılırsın sıcaklardan az gelmiş olabılır üstene görme anlattığından daha da az olduğunu duydum

sanmıyorum üstüne görme olacağını ama bi test yapsan yarın daha kesın sonuç alabılırsın sıcaklardan az gelmiş olabılır üstene görme anlattığından daha da az olduğunu duydum
umarım öyledir canım test yapıcam hemen yarın ama ona bakmaya da korkucam..

umarım öyledir canım test yapıcam hemen yarın ama ona bakmaya da korkucam..

ah cnm 1 senem dolcak bu ay bebiş için deli oluyorum olmuyor her adeti üstüne görmemidir acaba diye test yaptım o daha koyu renkli ve cokcok az gelıyormuş Allah kalbıne göre versin sonucunu yaz yarın merak ederim

ah cnm 1 senem dolcak bu ay bebiş için deli oluyorum olmuyor her adeti üstüne görmemidir acaba diye test yaptım o daha koyu renkli ve cokcok az gelıyormuş Allah kalbıne göre versin sonucunu yaz yarın merak ederim

veririm canım
inşallah en kısa sürede sahip olursun bebişine..allah isteyene versin diye dua ediyorum hep..ben de çok istiyorum anne olmayı ama şu an olmaz işte yoksa ben de çocuk delisiyim..

üstüne görme lekelenme tarzı oluyor canım. Kanama gibi olunca düşük olur zaten.
iyi günler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…