üstüne görme olabilir mi??

zarifecikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
217
0
merhaba kızlar bugün adetim geçeli tam 3 gün oldu. biran ümitlendim bugün test yapabilirim diye ama bi de baktım kırmızılar gelmiş. normalde düzenlidir adetim. ayrıca bazı hamileler birkaç ay üst üste üstüne görürlermiş gebe oldukarını baya geç bi zamanda öğrenirlermiş. yani sizce gecikmeli adet mi görüyorum yoksa üstüne görme mi?? yardımcı olursanız sevinirimm :icecream: a.s

yaa bişey daha var arkadaşlar. adet olmadan önce göğüslerde şişkinlik olur ya, o adet görürken de devam ediyor mu sizde?? yoksa adetle beraber şişlikler de iniyor mu??

mrb arkadaşım umarım sorularına cvp bulabilirsin.benimde adetim 25 gün geçtikten sonra regl oldum fakat 2 gün sürdü.bende senin gibi acaba üstüne görmüş olabilirmiyim diyorum.bendede hamilelik belirtileri var.göğüslerim büyüdü iştahım arttı özelliklede sürekli uyukluyorum.kızımdada öyle olmuştum.bi kaç gün sonra doktora gideyim diyorum.bence sende öyle yap.

haklısın cnm inş Allah gönlüne göre verir. yalnız benim adetim bugün başladı ya bakalım ne kadar sürecek normal adet gibi sürerse ümitler gelecek aya ama dediğin gibi kısa sürerse doktora gitmeyi düşünüyorum. benimde göğüslerimdeki şişlik devam ediyor ama adet sancısı çektim az da olsa. fazla da ümitlenmemeye çalışıyorum. inş mutlu haberlerimizi burdan birbirimize duyururuz...

X