Üstüne görme mi?

Naciye 893

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
144
30
30
Merhabalar benim adet döngüm 24+5 şeklinde 29 günde dönüyor yumurta çatlaması genelde 14 15 gün oluyor. adetime 5 gün kala peçetede çok soluk kahve rengi bişey gördüm. Ertesi gün yani 4 gün kala çok hafif ara ara sadece peçeteye gelen kahverengi akıntım vardı 3 gün kala ise bir kere pembe kırmızı bi kan gördüm. Sonra tekrar kahveye döndü ve bu gün de hepsi kesildi. Şu an Adetime 2 gün var. Üstüne görme olabilir diyorlar. Sizce de öyle midir. Bu şekilde mi olur? Bunu yaşayıp hamile kalanlar deneyimlerini paylaşabilşr mi?

Test yapın ve ya kanda da belli olur bu şekilde hamile olduğunu anlayamazsın regl başlangıcı da olabilir

regl başlangıcıda olabilir yerleşme kanamasıda olabilir üstüne görem başka türlü test yaparsan çıkabilir

Test yapın ve ya kanda da belli olur bu şekilde hamile olduğunu anlayamazsın regl başlangıcı da olabilir
Normaşde adet başlangıcı benim işk gün lekelenme ok gelir ertesi gün yopun şekilde başlar zaten en yoğun ikinci gündür. Hiç böyle bi şey yaşamamıştım

Normaşde adet başlangıcı benim işk gün lekelenme ok gelir ertesi gün yopun şekilde başlar zaten en yoğun ikinci gündür. Hiç böyle bi şey yaşamamıştım
Mevsimsel geçişlerde olabilir böyle durumlar yani bi çok nedeni vardır eğer regl olursa tabi gönlüm hamile olmanızdan yana :)

Üstüne görmenin bu şekilde olmMadığını duymuştum

Mevsimsel geçişlerde olabilir böyle durumlar yani bi çok nedeni vardır eğer regl olursa tabi gönlüm hamile olmanızdan yana :)
Hayırlısı olsun tam yerleşme kanaması olacağı zaöannolunca acaba dedim. Test yap diyen çok oldu da yeltenmedim her ay bişi oluyır adet okunca üzülüyorum. Ama şu an biraz sancım var kasımlarım sancılanıyor adet olabilirim. İnşallah olmaz ama Rabbim en hayırlısını versin

Kızlar hala adet olmadım bu gün adet olmam 3. Gün yani 2 gün geçti. İlk adet olmam gereken gün test yaptım negatif di. Bu gün yaptım saçma bulanık birşey çıktı adetimin kahve remgi lekenme şeklimde olup bitmesi ihtimali var mı?

Eklentiler

• IMG_20210425_162556.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 203
İdrari faZla damlatmıssın test bozulmus. Yasadığın yerlesme kanamasina benziyor ama kesin ogrenmek icin kan vermen lazim bir an once test ver bence gecikmende var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…