üstüne görme ile ilgili

Pretty

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
863
5
41
selam herkese,
doğum kontrol hapını bırakalı 5 ay oldu,, ilk defa bu ay tam gününde adet oldum, ancak normalde 6 gün süren adetim bu ay 3 gün sürdü ve kahverengi akıntı haline oldu, dün bi test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı, bugün başka marka bi test aldım ancak ikinci çizgi çıkmadı..... arkadaşlar yorum bekliyorum sizlerden, kafam bir hayli karışık.....

kızlar böle bi durumla karşılaşan yok mu aranızda, yorum lütfen...

canım şuan bende aynısını yaşıyorum regle günüm geçti zannediyorum kahve rengi leke geliyor sadece o da sabahları
dün kan testi yaptırdım 2,37 çıktı değer dr eger pazartesiye kadar kırmızı gelmezse tekrar test yapalım dedi
hayırlıs allahtan

hımm ben kan testi yaptırmadım henüz, idrar testinde rengin biraz daha koyulaşmasını beklicem,
eğer ikinci çizgi çıkarsa pazartesi giderim artık kan testi için, peki hamilelikle ilgili başka belirtin var mı ?

aslında yok gibi
ama daha önceki yani kürtaj olduğum hamileliğimde de belirtim yoktu hamile kalıvermiştim
ama bebişim gelişmedi kalbi atmadı yavrumun
cennet kokulum mayısda bana geldi temmuzda gitti
bakalım bekliyorum artık pazartesi ola hayrola

evet kan değerin düşük çıkmış, ama 0 çıkmamış, Allahtan hayırlısı ,inşallah bu sefer yüzün güler...

kızlar bende aynı durumdayım.6 ekimde kahverengi akıntı şeklinde başladı 10 gün sürdü ama kan gelmedi.bitiminde dr a gittim dr kist falan yok hamile de değilsin dedi.1 haftadır gelmiyodu az önce gene başlamış nedir bu kızlar kahverengi akıntı geliyo sadece.

canım bence doktora tekrar gitmelisin, uzun sürmüş çünkü seninki , belki de yumurtlama dönemindesindir ama o düşük bi ihtimal, umarım önemli bişey değildir...
iyi akşamlar herkese...

canım sen yarın doktora gidecktin, umarım bu sefer müjdeli haberi alırsın, benim son 2 iki saattir bacaklarımda ve vücudumda çok halsizlik var kolumu kaldıracak halim yok biraz şüpheleniyorum ama neyse hayırlısı.... diğer testi bir hafta sonra yapmaya karar verdimfisfisfis

kızlar bu kahverengı lekeler neden oluyo acaba adet donemınde kahverengı akıntı varsa acaba hamıle olabılme ıhtımalı varmıdır üfff artık herseyı bebışe yoruyoruz

kızlar bu kahverengı lekeler neden oluyo acaba adet donemınde kahverengı akıntı varsa acaba hamıle olabılme ıhtımalı varmıdır üfff artık herseyı bebışe yoruyoruz

implantasyon kanaması yani tutunma kanaması olabiliyomuş o kahverengi akıntı ilşkiden 10 gün sonra oluyomuş ama işte kahverengi akıntı varsa kesin hamişsin diye bi şey yok tabii

Kahverngi akıntılar mevsim geçişlerinde de görülebiliyor. Zaten dikkat ederseniz. bu tür başlıklar sonbaharda artıyor kadınlar kulübünde bile...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…