Üstüne görme hakkında bilgisi olan🙃

DIDO_DODI

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
56
65
üstüne görme
üstüne görme adetten önce mi adet zamanı mı adetten sonra mı olur? adetim 10 gün gecikti. günlük pedin yarısı kadar bi kanamam olmuş yoğun bi kanama değil ped değiştirdim şuan bi kanamam yok tuvalet te de kanamam olmuyor bu ay hsg çektirdim üstüne görme olabilir mi yoksa adet oldum yarın mi tamamen sökülür anlamadim sizce nedir kizlar
29unda hsg çektirdim ve kanamam olmuştu uzun sürdü 29u adet olmuş olabilir miyim ? İlişkiden 10-15 gün sonra üstüne görme olabilirmiş buda denk geliyor test yapmıştım adetim gecikince negatifti eğer kanamam devam etmezse test için 29unu mu beklemeliyim🙃

Benim adet günü kanama olmuştu ama çok azdi. Yani bir pecetenin disina geçmeyecek kadar. Ve yerleşme kanamasindan yaklsik 3-4 gün sonra erken gebelik testinde silik çıkmıştı. Herkesin vücut yapısı farklıdır. Gebelik de olabilir, hsg sonucu dengede bir şaşma da olmuş olabilir. Kanamaniz sökülmezse birkaç gün sonra erken gebelik testi yaparsaniz varsa çıkar.

Benim adet günü kanama olmuştu ama çok azdi. Yani bir pecetenin disina geçmeyecek kadar. Ve yerleşme kanamasindan yaklsik 3-4 gün sonra erken gebelik testinde silik çıkmıştı. Herkesin vücut yapısı farklıdır. Gebelik de olabilir, hsg sonucu dengede bir şaşma da olmuş olabilir. Kanamaniz sökülmezse birkaç gün sonra erken gebelik testi yaparsaniz varsa çıkar.
Teşekkür ederim benimde aklım karıştı kanama devam etmezse erken gebelik testi yapıcam🙃

Merhaba hsg çektirdiğim ay aynı sizin gibi üsytüne gördüm şu an 9 haftalık gebeyim :) sizin durum nedir

X