Üstüne görme hakkında bilgisi olan varmı ?

Nesemcim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
778
30
34
Kızlar öncelikle merhaba bu ay 20 ekimde adet olmam gerekirken 4 gün gecikti ve 24 ekimde adet oldum normalde benim adetim 4 gün sürer ama bu 2 gün sürdü diğer bi kaç günde de az az geldi ve bitti şu 1 haftadır da midem de bulanmalar var sabah eşime yumurta pişirirken midem çok kötü oldu bide alt bölgede daha şişlik var genital bölgenin üstü göbeğimin altında :/ acaba üstüne görme olabilir mi yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:

şimdiye kadarki deneyimlerimden yararlanarak söylüyorum test yapmadan hiçbirşeyin garantisi yok.test yaptır yoksa bilemezsin ne olduğunu canım.allah hayırlısını versin:)

Bencede bi test yap canım ama üstüne görmede olabilir... Ben son gebeliğimde yaşadım bunu... Gebelik belirtilerim vardı hiç adet belirtim yoktu deneyimli olduğumdan da gebelik testi için günümün geçmesini bekledim ama tam günümde ağrısız sancısız kanamam başladı...Üstelik leke değil bildiğin adet kanaması yoğun yani... Şaşırdım dr.umu aradım düşük tehlikesi olabilir kanda baktır dedi ama 2. güne sancımda başlayınca ben adet oldum dedim tahlil yaptırmadım...Ama kanamam 3 günün sonunda bitti sanki bıçak kesmiş gibi aniden durdu... Kanda baktırdım gebelik çıktı...Fakat 6 haftalıkken kaybettim...İnş. sende gebelik varsa böyle bişey yaşamazsın...En kısa zamanda ya idrarda ya da kanda baktır derim ben...

benim de butun belirtiler vardi cok inanmistim 11 kasimda olmam gerekiyodu ama dun aksam oldum gecici sandim ama sabahta coook yogundu moral sifir cok uzgunum aynen senin gibi hic adet sancim yoktu

benim de butun belirtiler vardi cok inanmistim 11 kasimda olmam gerekiyodu ama dun aksam oldum gecici sandim ama sabahta coook yogundu moral sifir cok uzgunum aynen senin gibi hic adet sancim yoktu

benim adetimde 3 gün gecikti sonra idrar testi yaptım pozitif çıktı.yaptığım gün akşamı hasta oldum..ama adetimde sürekli kahverengi parçalar geldi..adetim normal sürdü bitti şuanda kanama yok ama kahverengi lekeler bitmedi..tekrar test yaptım yine pozitif çıktı ama çook çook silik..ne bi agrı var ne gögüslerimde bi şişlik yani hiç bi gebelik belirtisi yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…