üstüne görme hakkinda bilgi verirmi siniz ?

Gurbet_gelini

Guru
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
1.057
21
40
Bu ay reglim 5 gün geçikti.5. günde geldi. Normalde gecikmiyordu. Merak ediyorum acaba hamis olabilir miyim sizce ? bugun de bas dönme we migde bulantim war. Adet görerek hamile kalan warsa lutfen bilgi werirmisiniz ? Test yapmama gerek war mi ?

merhaba gurbet gelin bende gurbetlerdeyim...
evet bende olmustu ustune gorme ....
iki gun günde bi kac kere 2 yada 3 idrar yaparkan bi damlacik kahverengi akintm oldu o iki gunden sonra adet bi gun geckiti ve az miktar kan ve kahverengi akintilar gordum hatta siyahada donusmutu akintlarim ben adet sanmistim meger yerlesme kanamaymis ve hamileyim suan darisi senin basina ..
ustune gormem birinci gunu hamileliyim hesapli yani o gunden beri hamile saylmisim bitanem

Bu ay reglim 5 gün geçikti.5. günde geldi. Normalde gecikmiyordu. Merak ediyorum acaba hamis olabilir miyim sizce ? bugun de bas dönme we migde bulantim war. Adet görerek hamile kalan warsa lutfen bilgi werirmisiniz ? Test yapmama gerek war mi ?

adet miktarında ve sürdüğü süre hakkında bir değişiklik varmı? benim annemde bana adetli hamile kalmış. normal adet gibiydi ama miktarı azdı demişti. 5 ay adet görmüş. 6. ayda kesilmişti..umarım hamilesindir.a.s.

herzamanki gibi 6 gun surdu ve agrilarim oldu
bide agri kesici yuttum.
bilmiyorum ama icim rahatlasin diye yarin sabah test yapmayi dusunuyorum.
insallah vardir.

X