üstüne gören bayanlar lütfen tecrübelerınızı paylasır mısınız....

elzemrah

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
24
0
arkadaslar lutfen yardımcı olun 13 arlıkta tam gunumde adet oldum 5 gun falan surdu tabı butun umıtlerım sona ermıstı son 2 gundur mıgde bulantısı yasıyorum bas donmesı yasıyorum bugun sag kasıgımın bıraz uzerınde bıcak saplanması gıbı 2 3 sanıyelık agrılar cekıyorum sizce ustune gorme olabılırmıyım mıgde bulantısı bu kadr erken baslarmı lutfen tecrubelıler bıseyler yazsın

canım adet olduysan hamile olma olasılığın çok düşük ama tabii hiç yok diyemem. hamileyken adet olan arkadaşlarda var ama doktorların demesi normal adet gibi olmuyormuş. az ve siyahımsı bir adet oluyormuş. mide bulantına gelince strestende olabilir. eğer hamilelik olasılığın varsa bulantı adet gecikmesinden sonra başlar zaten. test yapabilirsin. idrar testinde belli olur. şüphelerin devam ederse bir test yap. İnşallah hamilesindir. hakkında hayırlı olsun.

kızlar merhaba ..
cnm bende geçen ay gecikme yaşamıştım tam 5 gün :KK43:ama 32.günde geldi kırmızılar bu ayda en geç 31 gün bekledim ki hiiçç geçikmeler yaşayan biri deilimdirr hatta erkenden gelirdi kırmızılarr...neyse ben batı beklerken aşırı mide bulantıları yaşadımm dedim bu sefer tuttu mercimem heraldee ama 31.günde geldii:KK43: ara ara bulantılar oluyo yine bugün 4.günüm regliminn ...
senin dediğin gibi inşallahhh bi mucize gerçekleştiririzz cnmm allahımmm duy sesimiziiii .......

arkadaşlar Allah isteyen herkese sağlıklı gebelik nasip etsin..
belirtiler çok benziyor,bulantı da regl belirtiis mesela...ben her ay reglimde mide bulantısı,kasık ağrısı yaşarım ama gebelik bulantısının farkı sabah uyanınca yoğun yaşanması...

canım ben üstüne görme olayını ben yaşadım hatta bu ayda olmadı dedim ama benim şüphelendiren taraf normal adet gibi değildi. az az kahverengi renkte bazen akıntı tarzında bir kanamaydı o yüzden 3. günün sonunda test yaptım ve pozitif çıktı. yani normal adete benzemiyordu. birde herkesin vücudunun tepkisi farklı benm mesela bulantılarım 6. haftada başladı ozamana kadar çok çok az şekilde vardı. sende ve tüm bebiş haberini bekleyenlerde umarım en kısa zamanda en hayırlı zamanda haberi gelir.

X