Üstümdeki ölü toprağını nasıl atarım

pembebattaniyeli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2018
972
2.745
Merhaba kızlar
Bir süredir evdeyim. İşime ara verdim. Ama evde olduğum günden beri günlük ev işi yemek dışında bişey yapasım gelmiyor. Akşama kadar o koltuk senin bu yatak benim yatıyorum.

Ne bi kitap alıyorum elime, ne bi dizi fim izliyorum. Ne bi arkadaşımla görüşüyorum.

Evde olunca evi detaylı temizlerim demiştim, onu da yapamadım. Mutfakla aram iyidir, denemek istediğim bazı zor tarifler vardı, onları denerim diyordum, onları da yapamadım.

Genel olarak mutsuz bir hayatım yok, ama anlamadım neden. Hiç dışarı çıkasım da yok.

Siz neler yapıyorsunuz böyle olunca? Nasıl kurtuluyorsunuz böyle durumlardan?

Merhaba kızlar
Bir süredir evdeyim. İşime ara verdim. Ama evde olduğum günden beri günlük ev işi yemek dışında bişey yapasım gelmiyor. Akşama kadar o koltuk senin bu yatak benim yatıyorum.

Ne bi kitap alıyorum elime, ne bi dizi fim izliyorum. Ne bi arkadaşımla görüşüyorum.

Evde olunca evi detaylı temizlerim demiştim, onu da yapamadım. Mutfakla aram iyidir, denemek istediğim bazı zor tarifler vardı, onları denerim diyordum, onları da yapamadım.

Genel olarak mutsuz bir hayatım yok, ama anlamadım neden. Hiç dışarı çıkasım da yok.

Bu yaptığınız şeyler sizi mutsuz mu ediyor yoksa mutlu mu ediyor ? Örneğin yaptığınız bu şey size keyif veriyordur ya da aksine mutsuz ettiği halde bu şekildedir

Depresyonda mısınız?
Dışarı çıkmak gerekiyor bence. Kendinize biraz süre verin. Sonrasında sosyalleşmeye bakın derim✌️

Merhaba kızlar

Şu an anlattığınız durumdayım ama benim ki sıcaktan, yaz mevsimini sevmediğim için dışarı olabildiğince az çıkıyorum
Kışın da bazen böyle zamanlarım olur iki günü geçerse kendime gaz veriyorum deli misin bugün kitap okumadın, tembel misin hiç dikiş dikmedin gibi geçiyor sonra. Evde olmanın böyle bir yanı var tembellik basıyor insanı bir şeyler yapmadıkça daha da artıyor o tembellik

Bu yaptığınız şeyler sizi mutsuz mu ediyor yoksa mutlu mu ediyor ? Örneğin yaptığınız bu şey size keyif veriyordur ya da aksine mutsuz ettiği halde bu şekildedir

Mutsuz ediyor. Biraz silkelenmem lazım

Depresyonda mısınız?
Dışarı çıkmak gerekiyor bence. Kendinize biraz süre verin. Sonrasında sosyalleşmeye bakın derim✌️

Depresyon ciddi bir tanı bence. Zaten ben böyle hissedeli 1 hafta ya olmuştur ya olmamıştır . Toparlanırım inşallah 🙏

Şu an anlattığınız durumdayım ama benim ki sıcaktan, yaz mevsimini sevmediğim için dışarı olabildiğince az çıkıyorum
Kışın da bazen böyle zamanlarım olur iki günü geçerse kendime gaz veriyorum deli misin bugün kitap okumadın, tembel misin hiç dikiş dikmedin gibi geçiyor sonra. Evde olmanın böyle bir yanı var tembellik basıyor insanı bir şeyler yapmadıkça daha da artıyor o tembellik

Ay dur şimdi kalkayım da güzel hareketli bi müzik açayım. Yemeğimi müzik eşliğinde yapayım ☺️ Belki bi gaz gelir

Şu an bende öyleyim.
Milyon kere plan yapıp herkesi gaza getirip plandan cayıyorum
Haftasonu eşim tur ayarlamış nasıl iptal etsem diye düşünüyorum bu kez iptal edersem işin sonu poka saracak.

Zorunda bırakacak şeyler bulmanız lazım. Ben genel olarak tembel bir insanım. Hani kimse demese, hiç evden çıkmam. Çıkmadığım için kötü hisseder ve bunalırım bu arada ama yine de üşenirim. Bilet alın sinemaya, spor salonuna yazılın, bir arkadaşınıza söz verin, bir kursa yazılın. Yani ya para verin ya da birine söz verin ki zorunda kalın. Mecbur hissedin. Yaptıkça açılırsınız.

Mutsuz ediyor. Biraz silkelenmem lazım

Depresyon ciddi bir tanı bence. Zaten ben böyle hissedeli 1 hafta ya olmuştur ya olmamıştır . Toparlanırım inşallah 🙏

Ay dur şimdi kalkayım da güzel hareketli bi müzik açayım. Yemeğimi müzik eşliğinde yapayım ☺️ Belki bi gaz gelir

Sosyal medya ile aran nasıl?
Günlük telefon kullanım süren nedir?

Merhaba kızlar

Misafir çağır. Bak nasıl pire gibi çalışacaksın 😃

Şu an bende öyleyim.
Milyon kere plan yapıp herkesi gaza getirip plandan cayıyorum
Haftasonu eşim tur ayarlamış nasıl iptal etsem diye düşünüyorum bu kez iptal edersem işin sonu poka saracak.
Aslında böyle etkinlikleri iptal ettikçe daha kötü oluyor. Önceki haftalarda ben de böyleydim ama bir yerden başlamak gerek deyip sosyalleştim, şimdi eve gidesim gelmiyor. İyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim

Ben de öyleyim. Gebelik de üstüne tuz biber oldu. Sadece yatıyorum. Ki ben normalde asla gündüz yatmazdım. Evde yatarak durmazdım. Motiveye ihtiyacım var. Gittikçe kötüleşiyorum

Ay kız var ya yer çekimine karşı gelemiyorum. Newton olmasa kesin ben bulurdum yer çekimini

X