Üstümde büyü veya da farklı bir durum olduğunu düşünmeye başladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mistyfair

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
125
123
29
Ben hiç iyi değilim arkadaşlar
Dün bir konu paylaştım Çok korkuyorum
Rüyalarım ile alakalı aslında sadece rüya değil başka durumlar da var
Örneğin rüyamda annemi asla insan olarak görmüyorum hep bir varlık olarak önce beni kandırmaya çalışıyor ben anlayınca da beni kovaliyor ben o süreçte yine bilincim açılıyor ve dua ederek uyanmaya çalışıyorum
Bazende annem vefat etmiş oluyor ya yeniden kendi geliyor yada ben annemi mezardan çıkarıyorum yaşamaya devam ediyor
Bu ruyalarimla eş zamanda olan bişey var o da şu bazen evde otururken veya da yatarken bı ses duyuyorum ama bu ses insan sesi değil çok değişik ve farklı bir dil de odanın tamamı ses ile doluyor ve benden başka kimse duymadıgini iddia ediyor
Aşırı yorgunluk ve enerjisizlik söz konusu eskiden gece uyumayan ben son bir yıldır uykuya doymuyorum
Ve bazende evde tekken özellikle sanki evde biri yürüyor gibi sesle geliyor
Ama son olan beni çok korkuttu ben akşam 12 ye kadar evde tek oluyorum yaklaşık 3 aydır bu evde oturuyoruz her akşam yan komşunun yemek yeme seslerini duyuyordum ama istisnasız her akşam ve hatta ne kadar uzun yiyorlar diye de bı ara soylendim bir gün eve geldiğimde anahtarı evde unuttuğumu farkettim ailemde babamla beraber çalışıyorlar bende kimseyi cagiramayacagim için evin önünde oturdum çilingir cagiricam bı anda komşu kapıya çıkıp noldugunu falsn sordu bende anlattım kadını virkac defa gördüm ama öyle merhaba merhaba yiz sadece gel dedi bizde bekle şimdi saat geç oldu çilingir fazla ücret ister dedi bende zaten çok bı para yok diye kadinij evinde beklemeye karar verdim içeri girdiğimde gördüğüm şey şuydu kadının mutfağı bizim eve en uzak noktadaydi ve bizim eve ses duyulacak tek yakın olan nokta tuvalet ve banyoydu hatta ben kadına sorduğumda her akşam yemek yeme seslerinizi duyuyorum dediğimde bana dedi ki bizden duyman imkansız ama aşağıda da kimse oturmuyor
Ben eve saat akşam 9 da geliyorum kadın o saatten sonra hiçbir zaman yemek yenmedigini söyledi ama ben nasıl her akşam çatal bıçak bardak sesleri duyuyorum o zaman ki ben kadinla bunu konustudtan sonra bir daha da hiç duymadım
Bilmiyorum herşeyi de büyü sihir nazar gibi şeylere baglamayi sevmiyorum ama artık yavaş yavaş şüphelenmeye başladım

Doktora görünün bence. Annemlerin komşusu, başka bir komşuyu radyomu çaldın ve her akşam açıp dinliyorsun diye adamı bıçaklamaya kalktı. Doktora götürmüşler paranoid şizofreni mi nedir? Öyle bir şey çıktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X