Üstü ciplak kimse yok samirim !

Taaa fi tarihinde gerçek dışı8 bir konu insan utanır gündeme getirmeye, unutulsun ister falan...

merkezi bir yerde 100 deri eldivenli çıplak adam görsem ben döner bakarım, herkes bakar... neden başkasının haberi yok peki?

Benim sülalede de var onlardan hatta akp seçmeni değilim diye "gerizekalı mısın?" diyen bile olmuştu. Gülümsemiştim tuhaf tuhaf suratıma bakmaya devam etmişti.
Benim esimin sulalesinde var oyle tipler. Sevmiyorum dedigimde sasirmissin sen diyip inanmaz gozlerle baktilar
Hatta ben tesetturlu degildim bundan 10 ay oncesine kadar. Kapandigimda bi kac kisi heh simdi bi de Tayyipe oy verirsen tamam olacak bile demisti

Ne kafalar ne kafalar

her kapalının tayyibe oy verdiğini mi düşünüyorlar

her kapalının tayyibe oy verdiğini mi düşünüyorlar
Oy vermesi gerektiğini dusunuyorlar abla. Yani oyle bir kafa ki dini bi vecibeyi yaptim ama tamam olmamis Tayyipe oy verince tamam olacakmis .

Gulsek mi aglasak mi?

Benim kayinpederim mesela inanilmaz fanatik Akpli Ebru Gundesle aglamisti bunlarin hic sucu yok diye

iyi ki kapandığımda tayyip yokmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…