üstsüz güneşlenme hakkında

gulnur100

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2010
62
1
arkadaşlar haftaya antalyaya tatile gidiyoruz.aslında çok tedirginim bir tanıdık falan çıkar diye ama bronzlaşmak istiyorum.rahatsız edilmeden güneşlenebileceğim yerler neresidir?

Konyaaltı sahili halk plajı olduğundan rahatsız olursun, lara örnekköy tarafında daha sakin plajlar var oraları tavsiye ederim.

burda açık açık yazın ki forumu okuyan erkekler oraya hücum etsin ohh armut piş ağzıma düş misali

Konyaaltı sahili halk plajı olduğundan rahatsız olursun, lara örnekköy tarafında daha sakin plajlar var oraları tavsiye ederim.
teşekkür ederim canım.
burda açık açık yazın ki forumu okuyan erkekler oraya hücum etsin ohh armut piş ağzıma düş misali

bizi bekliyorlar sanki
antalya dediğimiz yer üstsüzler bölgesi zaten bildiğim kadarıyla.ben sadece nerede rahatsız olmam,nereye gidebilirim onu öğrenmeye çalışıyorum.ayrıca buraya açıkça yazmadan öğrenme şansım varmı?

tabi ki sizi bekliyorlar

ne cin onlarrr neyi nerden öğreneceklerini çok iyi bilirler
öğrenince de oralara uğramazlar sizi rahatsız etmezler mi sanıyorsunuz

mesela ünlü bir sözlükte tam 113 tane entry girilmiş bu konu hakkında

bana kalsa memelere özgürlük

bildiğin birşey varki söylüyorsun.bu erkekleri anlamak zor hakikateninternette milyonlarcası var aslında.
ben kararlıyım yinede

Bazı plajlarda gerçekten rahatsız edebiliyorlar, ama günlğüğü 5 lira olan özel plajlar var oralarda asla böyle sıkıntılar çekmezsin. Rahatsız eden adamı parasıyla bile olsa atıveriyolar hemen.

Plajlara giderden avlanırsın canım Antalya artık öyle bir yer değil lara tarafında bile artık o kadar rahatsız ediyorlar ki sen en iyisi iskele tarzı plajları tercih et laradaki en rahat yerler orası bi de otel beldelerini tercih etmeni tavsiye ederim ayrıca kadınlat plajı açıldı ben gitmedim ama çok rahatsız olursan da oraya gidebilirsin

üstsüz güneşlenmeye katiyyen karşıyım fakat o bikini izlerinden nefret ediyorum.
kendime ait yüksek ve teraslı bir evim olsa belki o şekilde olurdu ama diğer türlü yakışmaz bir kadına

Antalya da yaşıyorum, buradaki plajlar tahmin edeceğiniz üzere ıssız sakin yerler değil.Üstsüz güneşlenenler var evet, alayı rus, av peşindeler.Öyle herkesi üstsüz olduğu, kimsenin birbirine dönüp bakmadığı plajlar hayal etmeyin.En çok üstsüzle kemer plajlarında karşılaşırsınız muhtemelen, ama orada bile ava çıkmış türk erkekleriyle karşılaşmanız kaçınılmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…