Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Üst üste iki tane sütyen takmaktan bıktım

mialeo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Mart 2012
314
23
benim göğüslerim çok küçük 18yaşındayım 75 beden annem zamanla büyürler diyor ama hiç umudum yok önemli biyere giderken 2tane sütyen takıyorum en azından daha büyük görünüyorla ama bıktım artık ne yapıcamda büyütücem bunları ben boyum 1.65 fln kilom 51.4 kiloda almaya çalışıyorum bi etkisi olur diye siz neler denediniz tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

bu yaşlarda destekli bile giymemenizi öneririm. bu tarz ek takviyeler göğüslerin hava almasını engelliyor. ve bildiğim kadarıyla gelişimlerine engel de oluyor. büyütmek isterken küçültmeye sebep oluyorsunuz....

üst üste iki sütyen ne ya ilk defa duyuyom valla , bi tane sütyenin kalıbı yetmiyomu anlamadım füze mi yapıyon sen bende bi umutla kilo aldım 4 kilo ama göğüslerime bi gram bile gitmedi

ya evet ben şu an destekliyle çok terliyorum ve cidde göğüslerim dahada küçüldü bu mevsimlerde ne yapmam gerektiğini bilmiyorum nasıl bişi takıyım ?:44:

üst üste iki sütyen ne ya ilk defa duyuyom valla , bi tane sütyenin kalıbı yetmiyomu anlamadım füze mi yapıyon sen bende bi umutla kilo aldım 4 kilo ama göğüslerime bi gram bile gitmedi

bende arkadaşımdan duymuştum ama napıyım küçük olması rahatsız ediyor biri desteksiz biri destekli takıyorum mecbur :)

evdeyken sütyen takmamanı öneririm, gelişimini engellediğini ben de duymuştum..

bende bu konudan müzdaribim kızlar tesadüfen buldum bu sayfayı bnmde sütyenin içnde kayboluyor uffgeçen yaz ne güzeldi bebegimi emzirir ken tabi süttem kesdim bnmkiler bana küstü

ya o çok rahatsız etmiyor mu?bir çok kişinin zaten 75 ki..bir beden büyük kullanın yani ne bileyim o ne öyle iki tane üst üste ya?
Allah korusun başınıza birşey gelse dışarıda yani millet görücek falan ben bu kısmınıda düşünürdüm ya..çok şaşırdım valla
anlıyorum küçük olunca bazı kıyafetler yakışmıyor ama iki tane üst üstede çok abuk değil mi yani?
burada bir çok konu var doğal göğüs büyütme yöntemleri diye oralara bakın istersenz..bende uğraşıyorum bu konuda

Son düzenleme:

allah iyiliğini versin kız çok güldüm halada gülyom ben füze yapmak istiyom asıl

evdeyken takmam ben ama dışarı çıkınca sıcak havalarda sütyenin içinde terliyo haliyle bu durum çok canımı sıkıyo yağlar eriyo diye

olanda gidecek diyemi korkuyon
ama 2 sudyende cok sacma ya onun yerine 1 beden daha buyuk silikonlu takmak daha mantikli gelipte kontrol edecek degiller dolumu bosmu diye

hala gülyom valla ......cnm sen daha bekarsın ya ben napim 3 senelik evliyim bide 22 yasındayım minnacıklar (((((((anca silikon kurtarır bnmkileri onuda ben yapmam

hala gülyom valla ......cnm sen daha bekarsın ya ben napim 3 senelik evliyim bide 22 yasındayım minnacıklar (((((((anca silikon kurtarır bnmkileri onuda ben yapmam

annem hep evlenince çocuk dogurunca büyür diyo ama gördğüm kadarıyla çocuk dogduktan sonra sönüp sarkıyo daha kötü oluyo neyse eşin seni seviyosa ne ala boyle bişeye takılmıyosa , ben evde kalacam diye korkuyom olmadı yaptırıver nolcak

allahım gülmekten öldürceniz beni eşime kalsa herhalimle sever oldu son günler de ben dert ediniyom taşsın çağlasın istiyom sende korkma evde kalmazsın ben evlendiysem o mmlerle kimse kalmaz :)

allahım gülmekten öldürceniz beni eşime kalsa herhalimle sever oldu son günler de ben dert ediniyom taşsın çağlasın istiyom sende korkma evde kalmazsın ben evlendiysem o mmlerle kimse kalmaz :)

yani evleniriz o ayrı mesele, çünkü aslını bilmiyolarki dışarda sütyenle gözüken 10 katı adam ilk gün bi bakacak ortada bişi yok kandırdın mı len beni dicek höyttt

yani evleniriz o ayrı mesele, çünkü aslını bilmiyolarki dışarda sütyenle gözüken 10 katı adam ilk gün bi bakacak ortada bişi yok kandırdın mı len beni dicek höyttt

ya ben o zaman ilk aklıma o gelmişti ama korkma umrunda olmuyo biraz büyüdükten sonra "hmm daha güzel olmuş" sözünü iştebilirsin ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…