Üst göz kapağı dolgusu

ben bir sene once yaptirdim aci esigim yuksektir cok ayilip bayilmadim, ama ayni doktorda yaptirmak istemiyorum cunku sorun yasadim. uygulamaya gelince botox yaptirmis gibi kas ile goz arasi aciliyor ve dha genc bir gorunum oluyor. hangi doktor yapabilecegini soyledi ozelden bilgi verebilir misin simdiden tesekkur ederim @hannah
Merhaba.. ben de göz kapağı dolgusu yaptırmak istiyorum fakat siz sorun yaşadığınızdan bahsetmişsiniz. Ne gibi bir sorun yaşadınız, yan etkileri oluyor mu veya göz kapağında problem yaratıyor mu ? cevaplarsanız sevinirim..teşekkürler..

canim ben bir kere uygulamistim, acisi evet cok fazla hatta en fazla aciyan yer diyebilirim. ama sonuca emin ol degiyor. yorgun olunca gozlerim icine geciyordu resmen, beni 1 sene rahat idare etti. benim uygulattigim doktor yerinden ayrildi o yuzden ona yaptiramiyorum. yapabilen cok doktor da yok, olanlar da asiri pahali. benim istedigim 1 tup dolguyla halledebilmek bu isi. her sene bir kez uygulatirim diye dusunuyorum. :)
merhaba sizin doktorunuz kim? isim paylaşır mısnıız düşünüyorum ama hiç yaptıran birini bulamadım

ben bir sene once yaptirdim aci esigim yuksektir cok ayilip bayilmadim, ama ayni doktorda yaptirmak istemiyorum cunku sorun yasadim. uygulamaya gelince botox yaptirmis gibi kas ile goz arasi aciliyor ve dha genc bir gorunum oluyor. hangi doktor yapabilecegini soyledi ozelden bilgi verebilir misin simdiden tesekkur ederim @hannah
merhaba bana bilgi verebilir misin? sonrasında 2. bir doktora yaptırdın mı

Merhaba kime yaptırdınız bu dolguyu ve ne gibi sorunlar yaşadınız acaba?
Bende yaptırmayı dusunuyorumda

hangi doktora yaptırdınız

X