Göz Makyajı Upuzun, yay gibi kirpikler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

lux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2011
9
2
Kızlar,

ABD de yaşarken kirpiklerimin uzaması için latisse diye bir ürün kullanıyordum ama öğrendimki türkiyede yok. Takma kirpikler çok belli oluyor ve takıp çıkartmak çok zor. Siz ne önerirsiniz?

ben hiç kullanmadım ama badem yağı iyi geliyormuş diye okumuştum bu sitede kulak çöpüne batırıp gözün içine değdirmemeye dikkat ederek kirpiklerinize sürüyorsunuz hatırladığım kadarıyla böyleydi..
ayrıca bende fransada yaşıyordum evlenince türkiye ye yerleştim ve bende fransadaki ürünleri arar oluyorum burda,bulsam bile aşırı fiyat farkı oluyo mesela yüz kremim fransada 12 euro burda 50-60 lira arası

Kızlar,

ABD de yaşarken kirpiklerimin uzaması için latisse diye bir ürün kullanıyordum ama öğrendimki türkiyede yok. Takma kirpikler çok belli oluyor ve takıp çıkartmak çok zor. Siz ne önerirsiniz?

cnm ben hıny yagı onerırım sana ben kullanıyorum cok da memnununm bır aydır kullanıyorum cnm

Merhaba ben katarda yasiyorum ve burada bol miktarda hint yagi var nasil kullanacagim ve nekadar sure kullanacagim tesekkurler

cnm bıtmıs bos rımel kutunu yıka ıyıce ıcıne bıraz hınt yagı koy ve gunluk bı defa ıkı uc saat beklet ve de dıplerden yukarı dogru sur dıplerınde yesın ama bu arada gozune kacırmamaya calıs cok acır yoksa ve de gece yatarken sakın surme gozune kacar cnm benım 15 gun sonrasında bı uzama oldu ama bu kısıden kısıye gore degısır bence bı ay kullan ona gore kararını ver cnm bunye meselesı cunku basılarının da 1 haftada uzamıs ama gurlestırmıyo ben de gurlestıcek bı urun arıyorum artık

o değil de gürleştirmek için ne yapacağızz uzun ama seyrek olduktan sonra belli olmuyor ki canlar

geçenlerde saba tümerin programında nilgün belgün konuktu o bu konuda eczaneye akıllı moneküller diyerek ürün isterseniz bu çok işe yarıyor 21 günde kirpikler fışkırıyor dedi ben onun yalancısıyım arkadaşlar...

adını bulunca yazıcam sadece kirpiğe sürülüyor az olucak ve çok uzuyormuş dikkatli sümrke lazımdı hatırlarsam yazıcam buraya netten baktım yorumlar süperdi

ama sadace kirpiğe özenle göze kaçmamalı çünkü göz bebeği buyutucu damla sanırım bu çok uzatıyor deniyor hep buna

benim bildigimde zeytinyagı iyi geliyor kaslardada iyi olyo denedim memnun kaldım fışkırmasada genede daha ii ve saglıklı oluyo

o değil de gürleştirmek için ne yapacağızz uzun ama seyrek olduktan sonra belli olmuyor ki canlar

cnm gurlestırmek ıcın arıyoruz dıye yazmıstımya bende
surmeye devam ettım hınt yagını gurlestırıyo da benım cogaldı kırpıklerım ama uzama konusnda daha hızlı bıraz daha sabredıp sureresen gurlestırır de haberın olsun
ama tabı ıstedıgım gıbı degıl benım cok yavas uzuyo kırpıklerım ya

böyle şeyler biraz da genetik arkadaşlar olmuyorsa zorlamayın göz hassas bi organ daha kötü şeylere yol açabilir

adını bulunca yazıcam sadece kirpiğe sürülüyor az olucak ve çok uzuyormuş dikkatli sümrke lazımdı hatırlarsam yazıcam buraya netten baktım yorumlar süperdi

goz tansıyonu damlası o dedıgınız sanırım
burdan bı ark kulllnıp bayagı memnun kalmıstı tekrara dokulmı de olmadı sanırım son durum ne tam olarak bılmıyorum
bende hatta alıcaktım ama goze kesınlıle kacmaması gerekıyomus cok dıkkatlı olmak gerekıymus
ve bı sıtede de bayan kullnmız dehset bıseydı kırpıkelrı devasaydı yanı ama sonrakı youmun da da bı sure kullnmadım eskı halıne dondu demıs
ben kullnmadım dedıgım gıbı kullanan arkadasltan bılıyorum cnm bu ılacı
ama unyeden bunyeye fark vardır mutlaka da
hanı ılacya tırsıyorum ben halen
30 tl falanmıs bu arada

Yaklaşık 2 haftadır badem yağı kullanıyorum. Kaşımın teki küsmüştü ve kuaförümü değiştirdiğim için bozulmuştu. Badem yağını kaşlarıma sürüyorum ve 2 hafta olmasına rağmen kaşlarımda gözle görülecek şekilde gürleşti ve istediğim kıvama geldi. Ama küsen yer hala aynıı uzadı ama yine orda seyreklik var. Yani kaşın gürleşmesi için badem yağı iyi ama peki ya küsen kaşa ne çare önerilebilir? Ayrıca kirpikler içinde badem yağı gerçkten işe yarıyo :) fakat bayat olmasın öyle döktüğünü duydum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…