Unutma Beni - Fox Tv

aslaa unutmam dedigim unutma beniyi 6 aydir unuttum

hic izlemiyorum.

ilk bolumunden beri nerdeyse hic kacirmadim.

amAA cok sacmalad8ilr artik.

6 aydir degisen bisey yok.

yine ortada nereye ceksen geliccccek salak bi ilkay vzar.

hic akillanmadi.

yine o engelli haliyle belayi gittti kendis buldu.

çok saçmaladı bu dizi artık ya feraye geldiğinden beri saçmaladılar. Feraye'yi nasıl tanımadılar anlamadım gitti.

3 yıldır izliyorum ama artık haftada 1 falan bakıyorum. nasıl olsa bir bardağı alıp masaya koymaları bile 3 bölüm sürüyor...pek bir şey kaçırmış olmuyorum yani

yaşasııııııııııııııııııııııııın ferayenin gerçek yüzü ortaya çıktı:))

hapse düştü sonunda...

Bayadır izlemiyordum dün Ferayeyi görünce çok şaşırdım sonunda yakalanmış bundan sonraki konuları ne olacak acaba,bu arada şimdiye kadar Emine'nin bebeği olması gerekmiyormuydu İkayın çocuk kocaman olmuş çünkü :44:

ay sorma:)) zaten ilkayın karnı da bir anda büyümüştü, hemen doğumu geldi, sezeryana aldılar ama hatunda ne dikiş ne bişey acısı...haldır haldır yürüyordu:))

biraz gerçek hayatı öğrenip yazsalar ya şunu...

ama ferayeyle büyük bir izleyici kitlesi kaybetmişlerdi haberleri yoktu..o kadına helal olsun.. o kadar güzel oynadı ki kötü kadını..bence oyunculuk tarihine geçmeli...yolasım geliyordu kanalı değiştiriyordum hemen..

ay sorma:)) zaten ilkayın karnı da bir anda büyümüştü, hemen doğumu geldi, sezeryana aldılar ama hatunda ne dikiş ne bişey acısı...haldır haldır yürüyordu:))

biraz gerçek hayatı öğrenip yazsalar ya şunu...

ama ferayeyle büyük bir izleyici kitlesi kaybetmişlerdi haberleri yoktu..o kadına helal olsun.. o kadar güzel oynadı ki kötü kadını..bence oyunculuk tarihine geçmeli...yolasım geliyordu kanalı değiştiriyordum hemen..

yeni konu hakkında tahminlerim var..

bir kere şu reyhanla kenanın koruması orhan mıydı neydi..onların mercimek fırına girmek üzere...e eminenin bebği zaten tek başına konu..kesin ceylan da hamile kalır bu arada..

kız kenan hani hastaydı 2 senelik ömrü vardı? bir ara ilaçsız yaşayamıyordu?

bu dizinin en komik tarafı bu..ortaya bir hastalık falan atıyorlar, bir kaç bölüm onun üstünden gidiyorlar gerisi yok.. bak ilkayların kız da lösemi güya... bebekten başka her şey düşünüyorlar...

Eminenin karnıda aheste aheste şişiyor sanırım bu sezon finaline kadar doğurmaz yeni sezonda doğurur kesin....

Nefret ediyordum feraye karakterinden

Ben mehtabı muzoyu özledim yavv

Ah ahh bizim zamanlar saatini kaçırmazdım... Severek, bayılarak izlerdim.. Ama çoookk uzun zamandır izleyemiyorum... Keşke başlardaki gibi 17:30'da çıksa tam eve geliş saatim.. Şimdi netten sezon finali bölümünü izkedim de tam final olmuş haaa... Ama kesin hepsi yaşar.. Şu ali ile ilkay bi sorunsuz ilişki yaşayabilseler... İlkay ve Emine Ve de Ali favorilerimmmm

feraye uçurumdan düştü şimdi onun yerine kim kötü karakter olacak onu merak ediyorum ben asıl şerifler şaka gibi zati tam aşk üçgeni üçü birden patlasalarmış keşke

kızlar bugün neler oldu dizide ben bugün izleyemedim anlatacak olan varmı

ay ne saçma dizi ne saçma diziiiiiiiiiiii...bir ara eve kenan saklandı zannediyordum psikolojim bozulmuştu.ama vazgeçtin mi derseniz hayır izliyorum..ama ne olur biraz daha akla yatkın yapsalar kalitesi çooooook düştü.

ya bugün bir bakayım dedim, ilkay ortada yok, evde esra diye bir bakıcı bir de sanem diye alinin sevgilisi vardı. öldü mü yoksa ilkay?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…