Unutma Beni - Fox Tv

amaaaaaaaaaaaaan hep aynı şeyler.Sağolun kızlar ya,artık seyretmiyorum, bir gelişme varmı diye buraya bakıyorum.Aynı tas aynı hamamklava:

noldu dızı böyle ya duzelmıcekmı acaba hiçbirsey emıneyi goturduler.
şerif hapse girdi ilkay yokkkk

emineyi mi götürdüler şerif hapse mi girdi hepsi bi bölümdemi akannehir

ilkay öldümü çok karıştı dizi:bbo:
eskiden Aliyle ilkay üzerineydi senaryo şimdi herkes bi dizilik oldu
Emine Şerif :ayrılamayız Tuğçe, Levent, Yavuz:Aşk üçgeni Aliyle ilkay öyle çok karıştı çok bi de hiç ilerlemiyo sanki dizi:bbo:

kızlar ilkaya nolmuş yaaaa körmü ne sanki bana öle geliyo yada hafızasını kaybetmiş gibi ya niye her filmde kötüler kazanıyo yaaaaaaaaaaaaaa

ay allahım yarabbim yaaa bu senarist beni öldürücek haaa ne kadaer saçma bi sezon finali oldu öleee yaaaa hikmet bi yere yığıldı ,eminenin üstüne ayının biri çöktü,nazlı desen gerizekalı ağaca astı kendini herşey yarım bitti yaaa bide sezon finali aman ne güzel alın size bi alkış alkisalkisalkis

hafızasını kaybetmiş -tatlicadiarzu-bir bu eksikti hoş aklı ne zaman yerindeydiki :mymeka: dizilerde moda oldu hafıza kaybetme olayı:umursamaz:

nazlıda salak bi adamı öldüremedi tek kurşunu sıkacaktı alnının ortasına geberecekti.o kadar kurşunu yedi adam ölmedi giymiş çelik yeleği abisini tanıyamadı tedarikli olacağını :mymeka: ben olsam öyle yaparım.tam alnının ortasından tak diye vururum bu adamdan başka türlü kurtuluş yok.

dizi ilk başladığındada kaybetmişti hafızasını. şu emineye gıcıkmı senaristler ya. eminenin yüzünü hiç güldürmediler. muhtemelen nazlı ölmedi. öff emineye yazık ettiler.

emineden sonra bu dizi artık izlenmez :umursamaz:senaristler psikopat bence yoksa bu kadar olumsuz,kötü şeyler yazılırmı ya hiç mi iyi bişey olmaz.

emineden sonra bu dizi artık izlenmez :umursamaz:senaristler psikopat bence yoksa bu kadar olumsuz,kötü şeyler yazılırmı ya hiç mi iyi bişey olmaz.

bencede canım dizide hep kötü şeyler oluyor
senaristlerde bi sorun var galiba..ohaoldumsmile
bence bu dizinin adı acı hayat gibi bişey olmalıymışşş:hulya:laelaelaelaelaekafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…