Ünlüler İçinden En Güzel Türk Kızları Kimler sizce...Resimli olarak paylaşalım mı?

Saadet Işıl Aksoy (Nam-ı değer Sadıka :))

Aslı Tandoğan

Veee bazen hoşuma giden bazen gitmeyen Serenay Sarıkaya

tuba büyüküstün ve burcu kara rabbim özenerek yaratmış derler ya aynen öyle.bir de son zamanlarda birce akalay gözüme hoş geliyo göz ve kaş yapısından sanırım..:)

Son düzenleme:
aynı mesajı tekrar yazmışım ve nasıl sileceğimi bulamadım

Eklentiler

• $600full-kristen-stewart.jpg
    156,1 KB · Görüntüleme: 232
  • $e193d48f1f.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 204
Son düzenleme:
kesinlikle beren saat kızın yüzü bebek gibi ya makyajlı ayrı guzel makyajsız ayrı cok begenıyom bn

valla türkan sorayin gencligini hic kimseye degismem.sanki o isigi birde ebru cündübeyoglunda görüyorum bu ara.ama kesinlikle türkan sultani kimse gecemez

bncede tugce kazaz hem fizik var boy pos hem yuz guzelligi.. ee daha nolsun dmi

evet canım ben de bakınca bir eksiğini göremiyorum.

Bence Serenay Sarıkaya da çok güzel ama daha yaşı çok küçük ileride güzel bir kadın olacağını düşünüyorum

türk kızları çok güzel yahuu :)

ben en çok

naz elmas, merve boğulur, birce akalay, gülşen bubikoğlu, gamze özçelik, hatice şendil ve 2011 türkiye güzeli Melisa aslı pamuk.
bunlar çok dikkat çekiciler..

Eskilrden de Filiz Akın la Gülşen Bubikoğlu nun üstüne tanımam :) gerçi F.Akın ın en çok beğendiğim yeri olan burnu estetikmiş ama yine de çok güzel kadın he bi de annem var o zaten en güzeli maaşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…