Ünlüler de Yaşlanır :) (Fotograflı)

Sedaa Sayan :-) sabahların sultanıı :-) çok güzel kadın .. yaşlandıkça güzelleşiyor bence :-)

unlu-olmak-icin-evden-kactilar-evden-kacan-unluler-seda-sayan-nurgul-yesilcay-1146749.jpg

ibrahim-tatl&

seda-sayanin-gencligi.jpg

Evet şimdi daha güzel bence... O yıllarda ünlü olmak dahamı kolaymış ne ? CADIARZU

Çıplak poz vermeyenlerde var adile naşit, perran kutman gibi...

genel anlamda öyle ama evet bu verdiğin isimler hiç çıplak poz vermemiş bunlar ciddi oyuncular zaten vede ünlü olma gibi bir dertleri yokmuş sanırım..

ama ünlü olmak isteyen kim varsa çıplak poz veriyomuş ...

genel anlamda öyle ama evet bu verdiğin isimler hiç çıplak poz vermemiş bunlar ciddi oyuncular zaten vede ünlü olma gibi bir dertleri yokmuş sanırım..

ama ünlü olmak isteyen kim varsa çıplak poz veriyomuş ...

Pozla kalsalar yine iyi...

Aman konu değişmesin neyse resımlere devam :teytey:

Yaşlandıkça güzelleşmişler.. Ne güzel. Demek ki kadınlar şarap gibi gerçekten :dance:

yaşlılıkla cok alakası yok,ama j lonun hep guzel lanse edılen kalcasını sizce her gun sokaklarda gormuyor muyuz ??????
basen cıkıkları da cok tanıdık gelıor bana :))

1jenniferlopez-maian.jpg

agız kenarı cızgıleri derinleşmiş ve kaz ayakları vay be :)

newyorkkatemoss.jpg

brad halen 10 numara adam ya
vucudunuda bir görsek gençliğinde taş gibiydi

artik ne tarik akan gibi yakisikli erkekler var nede türkan soray gibi güzel kadinlar ..

ay ben buna hıc katılamıyorum :) katılmak istesemde gercekleri gormemız lazım.Artık zaman degıstı o zamanın guzel anlayısına gore guzel ve yakısıklıydılar onlar.
şimdi 1.55 lik boyu koca kalcası kılolu goruntusu ile Turkan soray sanmam o denli ünlü olabilsin.Buna en guzel ornek canım ailem dizisinde Turkan Sorayın tahtına aday gosterilen Ezgi Moladır.O kadar guzel olmasına ragmen kılosundan dolayı yıldızı bir orta seviye Beren Saat kadar parlayamadı..

Maalesef zaman degıstı,artık 34 bedenler guzel klasmanına gırmek ıcın kafi geliyor..

ya şu gülşen bubikoğlunun saçlarına hastayım

Son düzenleme:
ay ben buna hıc katılamıyorum :) katılmak istesemde gercekleri gormemız lazım.Artık zaman degıstı o zamanın guzel anlayısına gore guzel ve yakısıklıydılar onlar.
şimdi 1.55 lik boyu koca kalcası kılolu goruntusu ile Turkan soray sanmam o denli ünlü olabilsin.Buna en guzel ornek canım ailem dizisinde Turkan Sorayın tahtına aday gosterilen Ezgi Moladır.O kadar guzel olmasına ragmen kılosundan dolayı yıldızı bir orta seviye Beren Saat kadar parlayamadı..

Maalesef zaman degıstı,artık 34 bedenler guzel klasmanına gırmek ıcın kafi geliyor..

ben de buna katılmıyorum maalesfkaydirigubbakcemile3
34 beden olan hiç bi kadın bana güzel gelmiyor
ekstradan silikon ve dolgu kalça yapılmamışsa eğer
34 beden gibi hatsız hiç bi kadın güzelliğinden bahsettirmiyor herzaman şirinliğinden bahsettiriyor
ikisi çok ayrı
türkan şoray hala gözleriyle oynayan bi kadın
beren de gözleriyle oynadığı için parlamadı mı
j.lo olsun shakira olsun bunlar kısa ve hafif dolgun kadınlardır
ha ama endam olarak benim favorim Anjelina'dır
kilosu da ideal hatları da ideal bakışları da idealopuyorumnanaktan
ama resim ekliyemmiyorum yaw beceremiyorum
beceren biri eklerse çok mutlu olurum

Katılsakta katılmasakta profılı ınceledigimizde 36 beden ustune cıkmaz bu..
Ama "bu devirde" cıkmaz..eskiden 42 ler cirit atıyordu..Bu kadar unlulun anoreksiya olmasının sebebi burda yatıyor.
Buarada Beren 34 beden :)))

X