Ünlüler Bu Ramazan da Cumhurbaşkanının Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her Ramazan ünlülerle buluştuğu iftar yemeği geleneği bu yıl da bozulmadı. Önemli iftar yemeğine birbirinden ünlü isimler katıldı. İşte Cumhurbaşkanlığı iftar yemeğine katılan ünlüler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeği Tarabya Huber Köşkü'nde gerçekleşti.

İftar yemeğine sanat, spor ve iş dünyasından önemli isimler katıldı.

Berdan Mardini

İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay ve Emel Sayın

Rıza Kayaalp

Bülent Ersoy'dan Sibel Can'a,
Capture.JPG

Serdar Ortaç'tan Murat Dalkılıç'a birçok ünlü isim davetliydi.

Capture.JPG

Oruçlar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Mustafa Ceceli'nin okuduğu ezanla açıldı.

İftar yemeğine önceki yıllardan aşina olduğumuz isimler kadar ilk kez katılanlar da mevcuttu.

Hanımların özellikle açık renk giysiler tercih ettiği görüldü.

Capture.JPG

Seda Sayan ve Esra Erol, Zuhal Topal ile yaşadıkları evlilik programı polemiğinden beri ilk kez yan yana gelerek aynı tarafta oldukları mesajını verdiler.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik

Capture.JPG

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman

Hande Yener

Ersin Düzen, Burcu Esmersoy, Rıdvan Dilmen, Rıza Çalımbay ve Tanju Çolak

Capture.JPG

Necati Şaşmaz ve eşi

Wilma Elles ve eşi

Alişan

Petek Dinçöz ve eşi
Capture.JPG

Cengiz Kurtoğlu

Yavuz Bingöl ve Şoray Uzun

Kutsi

Hakan Ural ve Hakan Peker

Berdan Mardini

İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay ve Emel Sayın

Rıza Kayaalp

http://o nedio.com/haber/unluler-bu-ramazan-da-cumhurbaskaninin-geleneksel-iftar-yemeginde-bulustu-717268

Son düzenleme:
Lgbti onur yürüyüşüne dimdik bir şekilde karşı olup, ahlakımızı korumaya çalıştığımız bu çetin günlerde Emine hanımın masasında bir trans olması beni hayal kırıklığına uğrattı. Bir dahaki seçimde oyumu AKP'ye vermekten vazgeçtim . Yazıklar olsun!

Lgbti onur yürüyüşüne dimdik bir şekilde karşı olup, ahlakımızı korumaya çalıştığımız bu çetin günlerde Emine hanımın masasında bir trans olması beni hayal kırıklığına uğrattı. Bir dahaki seçimde oyumu AKP'ye vermekten vazgeçtim . Yazıklar olsun!

Toplumun iki yüzlülüğü işte :confused:

X