Unicorn Uterus Tüp Bebek

Test günün bugün değilmiydi,ne oldu
Bende dün kan verdim 15 çıktı.Büyük ihtimalle kimyasal gebelik Yarın tekrar kan vereceğim ama hiç umdum yok.Pgt li 5. gün embriyosuydu,şok olduk

Test günün bugün değilmiydi,ne oldu
Bende dün kan verdim 15 çıktı.Büyük ihtimalle kimyasal gebelik Yarın tekrar kan vereceğim ama hiç umdum yok.Pgt li 5. gün embriyosuydu,şok olduk
Test verdim canım dün 0.1 çıktı benim de Allah'tan hayırlısı böyleymiş demekten başka bir şey gelmiyor elimden. Belli olmaz belki geç tutunmuştur. Yarın inşallah yükselmiştir. Dualarım seninle haber ver bana da

Hepimiz için inşallah hayırlısı sağlıkla gelsin.Umarım öyledir ama kendimi de kandırmak istemiyorum.Gerçekten çok yoruldum sınavımız bu demek ki

Merhaba kızlar bende yarım rahimliyim. 23. Haftamdayım ikinci tüp bebek transferimle. Ne olur üzülmeyin herşeyin bir vakti var bende başlarda böyle çok üzülüyordum ama inanıyorum ki Rabbim yollarımızı bu kadar beklentiye güzelleştiricektir

O kadar iyi geldi ki bu mesajınız o kadar umut oldunuz ki bana. Sağlıkla alın kucağınıza bebişi.inşallah inşallah tek temennim çok teşekkür ederim

O kadar iyi geldi ki bu mesajınız o kadar umut oldunuz ki bana. Sağlıkla alın kucağınıza bebişi.inşallah inşallah tek temennim çok teşekkür ederim
Amin Bende başlarda o kadar umutsuzdum ki hatta hiç hamile kalamiyacagimi düşündüm durdum. Ama kimyasal gebelik oluştuğunda bile mutlu olmuştum bedenim hamile kalabiliyor diye biliyorum biz bu dönemlerde biraz daha zorlanicaz hamile kalmadan önce ve sonra aklimizda binlerce soru olucak.
Umudunuz hiç ama hiç eksilmesin Rabbimin bir ol demesi yetecektir. Dualarimdasiniz inanın, Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Bende hayırlı sağlıklı bir şekilde evladımı kucağıma alabileyim ve sizde en hayırlı vakitte en hayırlı evlatlara kavuşun

Amin amin bin kere amin. Gerçekten aynı durumdayım Tüp bebekten çok umutlanmıştım o da negatif gelince sanki hiç bir zaman olmayacakmış ümitsizliğine kapıldım açıkçası. Şu an bu mesajınız içime şu serpti. Zaman su gibi geçer hemen kavuşursunuz minnoşunuza umarım

Amin amin. Burda birkaç kişiyle daha konuştum yarim rahimli olan bence en önemlisi cidden stresten uzak durmak biraz olsun aileyle vakit geçirmek ve kendimizi dinlemek. Bol bol Meryem suresi okuyun insanın içini ferahlatıyor

Unicorn uterus(Yarım Rahim) olup tüp bebek yaptıran ve tutan var mı. Umut olur bana da
Ben 2 yıl denemeden sonra tüp bebeğe başlayacağım ay kendiliğinden hamile kaldım.
Ama düşükle sonuçlandı.

Düşükten aylar sonra çift embriyo transferi oldum.

Ama tutmadı negatif oldu. Şu an ara verdik inşallah yine kendiliğinden olur

Doktorum bana yarım rahim gebeliğe asla engel bir durum değil sadece düşük riski birtık fazla oluyor demişti

Yaaa bende yarım rahimliyim 3 gün önce transfer oldum şuanda beklemedeyim öncesinde dış gebelik geçirdim başlarda bunu söylerken hüngür hüngür ağlıyordum fakat şuan Rabbim bunu uygun görmüş ve bende savaşını veriyorum diyorum. Rabbim herkesin yardımcısı olsun.

Öyle evet. yarım Rahimli olduğunu bilmeden nice doğum yapan insanlar var demişti doktorum.Rabbim hepimize hayırlısını versin

Merhabaa bende yarım rahimliyim..hamile kaldığınızda sürekli yatıyor musunuz ne gibi önlemler almak gerekiyor
Sürekli yatmak aslında kişiden kişiye göre değişir benim lekelenmelerim olunca mecbur yatmıştım sonra Plasenta aşağıdaydı yine istirahat şart dendi ama ayriyeten bir sorun yada rahim ağzı uzunluğunda bir sıkıntı olmazsa diğer hamileler gibi olamasak da kendimizi yormamamız gereken bir hamilelik geçirmek bizim için en iyisi.

Kişiye göre değişiyor durum galiba

Sizinde hamileliğiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.. bende tüp bebek tedavisi gördüm dikkat ettim yattım falan ama nasip olmayınca olmuyormuş 8 haftalıktı kalbi durduğunu öğrendik kürtaj oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…