Umuttepe tüp bebek hayal kırıklığı

Hilal8469

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
18
5
40
Umuttepe de tüp bebek için emek doğerin özel muayenesine randevu alıp gittim.iki ay sonra 40yasima gireceğim için temmuz sonu tüp bebek notunu yazdı dosyama fakat sonrasında muayenelerde ona denk gelemedim asistanlar baktı hep bu arada iki aşılama yapıldı.Tam bir işkence ne hijyen var ne mahrem hemsilere soru sorulmuyor sürekli hastaları azarliyorlar.Her gittiğimde hem sekreterine hem hemşirelere defalarca yaşıma girecegimi tüp bebek raporunu sormalarını istedim ama kesinlikle sağlıklı bir cevap alamadım.Doktor öyle korunuyor ki içeride olduğunu bile bilmiyorsunuz neden böyle anlayamadım.sekreter girerken çıkarken kapıyı kilitliyor .ikinci asilamam da başarısız oldu yaşıma girdim üç gün geçti randevu günüm geldi gittim konseye gidecek bekle dendi yaşımı doldurdum emek hocaya sorsanız diye kapıda saatlerce bekledim sonunda girebildim hoca ben sana söyledim neden raporunu çıkarmadın dedi bende kendimi anlattım ama ısrarla raporunu çıkaracaktın dedi elimde tüp bebek konsey raporu onay çıktısı verdi sekretere vermem için ya bu kadar zormuydu bunu daha önce vermek ben nereden bilebilirdim yada bana o kağıdı vermeden ben nasıl işlem yapabilirim hastane işleyişini hasta nereden bilecek sonuç devletten yararlanamadım o kadar zaman emek boşa çıktı çok üzüldüm ve ağlayarak hastaneden ayrıldım.Rabbim merhametli işini düzgün yapan insanlarla karşılaştırsın bir daha umuttepeye asla gitmeyi düşünmüyorum.Benim için çok yıpratıcı oldu.

Gerçekten sizi çok iyi anlıyorum ama lütfen ümidinizi kesmeyin. Ben de normalde konak hastanesine gidiyorum, fakat Emek Hocayı çok önerdiler... Rahim ameliyatımı o yapacak, dediklerinize katılıyorum özel hastaneden sonra bana da çok tuhaf geldi ortam...

Gerçekten sizi çok iyi anlıyorum ama lütfen ümidinizi kesmeyin. Ben de normalde konak hastanesine gidiyorum, fakat Emek Hocayı çok önerdiler... Rahim ameliyatımı o yapacak, dediklerinize katılıyorum özel hastaneden sonra bana da çok tuhaf geldi ortam...
İşinin ehli bir doktor olduğu belli ama maalesef benim psikoloji orayı kaldıramadı.Tekrar özele geçtim fiyatlar çok yüksek ama evlat için değer sizinde ameliyatınız başarılı geçer inşallah geçmiş olsun sevgiler

İşinin ehli bir doktor olduğu belli ama maalesef benim psikoloji orayı kaldıramadı.Tekrar özele geçtim fiyatlar çok yüksek ama evlat için değer sizinde ameliyatınız başarılı geçer inşallah geçmiş olsun sevgiler

Umuttepe gerçekten yıpratıyor bende 2 aşılama oldum ve bir tüp bebekten döndüm orada dediğiniz gibi birine birşey sormak imkansız hemen azarlama modu sanki biz o şeyleri bilmek zorundaymışız gibi.. tamam bu sizin işiniz olabilir ama bizim başımıza ilk kez geliyor duygusal olarak oraya çökmüş bir şekilde geliyor her hasta üzerine bide Umuttepe deki hemşirelerin stresi eklenince gerçekten işkence gibi

Umuttepe gerçekten yıpratıyor bende 2 aşılama oldum ve bir tüp bebekten döndüm orada dediğiniz gibi birine birşey sormak imkansız hemen azarlama modu sanki biz o şeyleri bilmek zorundaymışız gibi.. tamam bu sizin işiniz olabilir ama bizim başımıza ilk kez geliyor duygusal olarak oraya çökmüş bir şekilde geliyor her hasta üzerine bide Umuttepe deki hemşirelerin stresi eklenince gerçekten işkence gibi
Gerçekten çok haklısınız sadece ameliyatımı orada olma kararı aldım, tüp bebek sürecine özel hastanede devam edeceğim👏🏻 Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun

Benim de psikolojim kaldıracak gibi değil açıkcası… sadece ameliyatımı emek hocaya yaptıracağım, geri kalan işlemlere özel hastanede devam edeceğim. Ameliyattanda çekiniyorum aslında kimisi doktor kendi girmiyor asistanları giriyor vs vs diyor ama daha fazla evham yapmak istemiyorum 😔

Benim de psikolojim kaldıracak gibi değil açıkcası… sadece ameliyatımı emek hocaya yaptıracağım, geri kalan işlemlere özel hastanede devam edeceğim. Ameliyattanda çekiniyorum aslında kimisi doktor kendi girmiyor asistanları giriyor vs vs diyor ama daha fazla evham yapmak istemiyorum 😔
Özellikle emek hocayi isteyin özel muayene ücreti verince aşılamayı bile kendisi yapıyor.

X