Umutsuzluğa kapılıyorum ..

kuzeyisigi54

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
120
14
26
Selam arkadaşlar. 26 yaşındayım hatta 27 olacağım, eşim 29 olacak. 11 aylık evliyiz. 2 aylık bir düşüğüm oldu. Uzun zamandır tekrardan deniyoruz ama aslında deneyemiyoruz. Eşimde bazı sorunlar olmaya başladı. Tam cinsel birleşme olacakken sönmeye başlıyor ve içeri giremeden olay bitiyor. Cinsel terapiste başlayacak bu hafta. Kafasına çok takıyor. Haliyle ben de aşırı üzülüyorum. Uzun zamandır birliktelik yaşamadık bu sebepten dolayı. Her ay umut ediyorum bebek istiyoruz ikimiz de ama kendimi ağlarken buluyorum. Eşim de çok üzülüyor ben de .. bana belli etmemeye çalışıyor ama çok üzülüyor gurur yapıyor. Terapist çözüleceğini normale döneceğini söylüyor. Hamile insanları gördükçe içim burkuluyor.. ben ne zaman böyle olacağım diyorum. Çok hüzünlüyüm. Rabbim bize yardım etsin ..

Çocuk yapma niyetiyle ilişkiye başladığınız için belki olmuyordur. Sadece bu niyetle yapmayın bence. Terapistinizde yönlendirir zaten

Çocuk yapma niyetiyle ilişkiye başladığınız için belki olmuyordur. Sadece bu niyetle yapmayın bence. Terapistinizde yönlendirir zaten
O da doğru evet ama bazen de sadece zevk amacıyla birbirimize yakınlaşıyoruz illa yumurtlama zamanı değil . Ama maalesef olmuyor yapamadan bitiyor olay. Eşim sürekli bunu yaşadıkça korku girmeye başladı içine ve psikolojik olarak çöküyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…