Umut etmek istemiyorum hamilemiyim

mucver veya mucver

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2022
252
66
28
Herkese merhaba yaklaşık bir yıldır çocuk için çabalıyoruz Pko hastası olduğum için mart ayında doktora gittim test yaptı hormon testi sonuçlar iyi geldi ultroson ile baktı bana doğum kontrol ilaçlarımı bırakıp denememi eğer olmazsa Şubat ayında gelmemi söyledi ben de denedim sürekli ama regl olamadığım için ilaçsız yumurtlama gerçekleşmedi başka doktora gittim geçen ay tekrar test yaptı reglimin 3. Cü günü ve alttan muayene edip yumurtalarımı saydı fazla dedi hatta bu da çatlamayı engeller dedi inofolic combi tavsiye etti yumurta kalitesi artması için şu an 3. Cü pakete başladım sabah bir akşam bir alıyorum ve duphaston verdi bunu da ayın 6 sında başla dedi bu ilaç çocuk olursa tutunması için dedi eğer olmazsa da regl olursun bir ay daha dene olmazsa tekrar gel tedavi değiştireceğiz dedi gün aşırı denemeye başladık Kasım 22 adet başlangıç 28 bitişti şu an benim düzenli bir regl dönemim yok ama belirti olarak sadece meme uçlarım acıyor son bir haftadır ara ara kasıklarım ağrıyor regl olacak gibi çalıştığım için gün içinde uykum hep oluyor zaten son 2 gündür de midem bulantısı var gibi biraz rahatsız hissediyorum ama kusma öğürme vs yok şişkinlik ara ara oluyor mesela dün kasıklarım ağrıdı bacaklarım ağrıdı bugün hiç bir belirtim yoktu ben regl belirtisi de yaşayan bir insan değilim olacağım gün karnım ağrır ve olurdum acaba ilaçlar yüzünden mi böyle olmuştur.

Kan vermeden bilemezsin en kötü idrar testi yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…