Umudumuz Umut olsun

Ayşecim asli diğer topicte senden gelecek haberi bekliyo ona göre silecekmiş bilmiyormuş nasil silineceğini sen bilirsen yazar misin canim

olsun ona zarar vermeden hallderim ben işimi beni böyle kandırıp dayakdan yırtamazsın yoksa ayşeye derim ayşe döver o daha kötü hangisini istersin
:roflol::roflol::roflol::roflol:
Esma kendi dövemezse sana dövdürecekmiş beni ama sen beni dövmezsin de mi ben ne bilim açtım özel mesajımı sandım açılmamış. Bende diyorum diğer topicte kızlar nerde acep diye.

bakalım biliyorsun burada nelere oklava çıkar eh sende kaşınırsan niye olmasınnnnn ama şimdi değil canımmmm :kahve::kahve::kahve:

Ayşecim nasil silecek asli biliyo musun sen silmeyi

Ayşecim asli diğer topicte senden gelecek haberi bekliyo ona göre silecekmiş bilmiyormuş nasil silineceğini sen bilirsen yazar misin canim

canım mesajların altında edit varya oraya tıklasın msn yi silip tekrar kaydet yapsın bu kadarrrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ben editliyom bak şimdi:roflol::roflol:

kızlar tamm sildim mail adresini asiyem giremiyor çünkü eror veriyormuş kızlar bilginiz olsun bu arada adresim oradayken alsaydınız keşke mervecim öteki taraftamısın nerdesin nasipim tatilde özledim onu ya asiyem msnden cevap vermiştim sana soruların tekrar cevap vermeme gerek yoktur sanırım kızlar ben çıkayım işlermi toparlayıp çıkıcam arkadaşının kınası var daha oraya yetişecem hepinizi öptüm deryacım bol bol dinlen işte ama özletme kendini şebnemcim bana küsmemene sevindim canımsınız hepiniz

kızlar şimdiden iyi akşamlar diyeyimde birden çıkabilirim hepinizi öpüyorum

herkese günaydın kapanışıda ben yapmışım açılışıda ben yapam bariiiii
herkese hayırlı günlerrrrrr

günaydın aslı günaydın şebbommmmm
şebbom bol güneş senin olsun ben almayam

şebnem,esma,aslı,gülşen,merve,ayşe,raziye,nazmiye,asiye hepinizin günü aydın olsun......

haydaa nası geri geldi ya sen bence bu aralar kendini biraz fazla yoruyosun işten geç çıkmalar misafirler doğumgünleri filan dinlen bence bu hafta sonu yerinden kıpırdama emi belki düzelir

günaydın emelcim canım nasılsın ay esmacım dikkat et kendine ama şebonun dediği gibi gerçektende kendini çok yoruyorsun yiğenimize ve kendine dikkat et canım

hoşbulduk canım..Valla kart bir gelmedi gitti bakalım günüm aslında yarın..Lekelenmeler devam ediyor..bir gelsede kurtulsam..

kıslar nasip tatilde bizim listemizi kim hazırlayacak nasip gelene kadar listesizmi kalıcaz :KK43:((

X