Umudumuz Umut olsun

nazmiyecim benimde içimden kız geçti....Sağlıklı olsunda kız erkek farketmez..
kızlar hepinize iyi akşamlar diliyorum..Ben kaçıyorum...ESMAAAA yarın sabah listeyi dualarla güncelleme sırası sende ona göre...Diğer gün Nazmiye sende..Perşembe de sıra sende Derya...Oyun bozanlık yok bak ona göre.. Cuma ben hamiş kalırsam ben güncellerim..Yada Raziye ile birlikte güncelleriz inşallahhhhh.......

kızlar yaq burda olan yokmu evde yalnızım lafcıcak birini bulsam tyada topluca burda olsakta kaynatsak ne güzel olur he

kızlar gününüz aydın olsun..........İlk günaydın benden geldin bu sefer...Hepinize iyi çalışmalar...

evet raziyecim bugün herkes işi astı mı nedir hiç gelen giden yok..Ayşeee kız bak oklavayı sende hakediyorsun ona göre....

bende geldimm kızlar günaydınlar uyuyanlar, uyumayanlar, hamişler, hamiş olacaklarr he bide benim gibi hamiş olduğunu henüz bilmeyenlerkaydirigubbakcemile3

günaydın Mervecim...Hoşgeldin.. Bizde işi astığınızı düşünmeye başlamıştık..

raziye dün demiştin kocam ilaçlarını içmiyor diye yemeğine falan katsan olmaz mı?

valla sabahları kalkmak banada zor geliyor ama dediğin gibi çalımasan olmuyor:))) Evet canım sengünü duydum darısı başımıza inşallah... raziyecim senin eşin ne ilacı içiyor hayatım..Sanırım sorun aynıydı ama benim eşime ilaç vermedi doktor..Yani ne bana ne de ona ilaç verilmedi..

valla sabahları kalkmak banada zor geliyor ama dediğin gibi çalımasan olmuyor:))) Evet canım sengünü duydum darısı başımıza inşallah... raziyecim senin eşin ne ilacı içiyor hayatım..Sanırım sorun aynıydı ama benim eşime ilaç vermedi doktor..Yani ne bana ne de ona ilaç verilmedi..

eşine neden vermedi gülüm ?

eşine neden vermedi gülüm ?

ne bileyim hayatım? Sanırım çok düşük olmadığı için vermedi..Yani bebek olma ihtimali var 1 seneyi doldurun öyle gelin dedi..Hatta eşim doktora dedi ki: "Bir sürpriz olabilirmi bebek olurmu dedi" sürpriz demiyelim biz ona bu şartlarda olur dedi..Bende anlamadım ki :uhm: Eylülde gideceğiz işte..ama benımde duyduğum sayısı az olanlara hap veriyorlar..

demekki emelcim dediğin gibi çok düşük değilse gerek duymamış.
kızlaaarrr bakın ssengünde yumurtlama gnlerini kaçırmış hamile kalmış..
benim bir arkadaşımda adetine 3 gün kala doktora gitmiş hamilelik düşünmüyor ama doktor ona demişki şuan ilişkiye girsen hamile kalırsan yani düşünün adet olmasına 3 gün kala nasıl iş anlamadık? yani yumurtlama günü falan bu durumda yalan oluyor.

he bide kiminin adet döneminde yumurtlaması gerçekleşiyormuş şu ovulasyon testinden mi alsak ne yapsak?

Günaydin canlarim
mervem dünürüm yap bizim kizi hadi
emelciğim canim inş dr. Gitmene gerek kalmadan hamiş olacaksin bu ay hamişsin işde kizzz hamiş hamiş

demekki emelcim dediğin gibi çok düşük değilse gerek duymamış.
kızlaaarrr bakın ssengünde yumurtlama gnlerini kaçırmış hamile kalmış..
benim bir arkadaşımda adetine 3 gün kala doktora gitmiş hamilelik düşünmüyor ama doktor ona demişki şuan ilişkiye girsen hamile kalırsan yani düşünün adet olmasına 3 gün kala nasıl iş anlamadık? yani yumurtlama günü falan bu durumda yalan oluyor.

bende kaçırdım belki bende hamileyimdir...:Saruboceq: bencede yalan diyeceğim ama bilemiyorum..Mesela o gün gazetede yazmıştı hatırlarsan bir kadını ameliyat ederken tesadüfen yumyurtlaması gerçekleşmiş ve kameraya almışlar..bunu daha önce hiç denk getirememişler..Madem yumurtlama günleri söylendiği üzere adetten 14 gün önce oluyor o zaman neden şidiye kadar görüntülenemedi:uhm: Bencede o işe bakmıyor..

günaydın canlarım nasılsınız umarım herkes iyidir. konuştuklarınızı okudumda kızlar bu işin bi kuralı yok galiba nasıl oluyo anlamıyorum. biri yumurtlama gününü kaçırıyo biri adete üç gün kala hamile kalıyo. demekki kusur bizde demekki biz kendimizi olacak olmayacak şu gün bugün şöyle böyle diye sınırlandırıyoruz. ondan olmuyo galiba. yoksa neden olmasın ki kızlar. ben bu ay iğneye gitmedim normalde üç ay deneyelim demişti doktor iki ay denedim. bıraktım yani bundan böyle hiç kafama takmıcam doktorada gitmicem gerektiği kadar gittim. aksi birşey olmadıkça tabii. enjeksiyonda denemeyeceğim uzun bir süre normal yolla denemeye devam. biryıl sonra bakarız eğer fikrimiz değişirse belki ilerde tüp bebek deneriz eşimle konuştuk şimdilik hayır diyo ama belli bir süre sonra fikrim değişebilir dedi. bende ona uyuyorum. yeter artık ya nedir yani bukadar mı hayatın merkezine bu oturtulur. gelsin başımızın üstünde yeri var o zaman hayatımıızın merkezi olsun ama gelmeden geleceği belli olmadan nedir bu kadar mutluluğumuzun sebebi hayali mutsuzluğumuzun sebebi gelip gelmeyeceğinin belli olmayışı ben artık elimden gelirse düşünmek istemiyorum.

X