Umudumuz mart ayı diyenler:))

saranhaeyo

Rabbim hayırlısını ver...
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
404
2
Bismillahirrahmanirahim

Herkese merhabalar benim gibi umudunu mart ayına bırakanlar gelin birbirimize destek olalım.Allahım sen hayırlısını ver .

UMUDUMUZ MART AYI DİYENLER:))

1-Saranhaeyo: bat 15 mart

ben varım 8 mart :KK1::KK1:

Hoşgeldin canım umarım listemiz herkese uğurlu gelir ve bol bol hamiş haberi alırız:)) tatlım kendinden bahsedermisin sorun ne kaç yıllık evlisin ve bebek için neler yaptın şimdiye kadar???

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirahim

Herkese merhabalar benim gibi umudunu mart ayına bırakanlar gelin birbirimize destek olalım.Allahım sen hayırlısını ver .

UMUDUMUZ MART AYI DİYENLER:))

1-Saranhaeyo: bat 15 mart

merhaba cnm hayırlı olsun topiğin bende varım daha yeni 17 şubatta çalışmalara başladık umudum mart ayı hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inş en kısa sürede o gmuhteşem duyguyu Allahım herkese yaşatsın inş

umudu marta kayan tek biziz sanırım :)
benim bat 11 mart kızlar..
umarım topik uğurlu gelir..
göbüşler bebişlerle dolar :)

4.5 yıllık evliyim şimdiye kadar hiç korunmadım androjen hormonlarım yüksek olduğu için gebe kalamıyorum.
bütün tahlillerimi yaptırdım doktorum yumurtlama olduğu için hemen ilaç önermedi bi kaç ay bekledim ama yine olmadı.
önümüzdeki ay inş tekrardan tedaviye başlayacağım yani aslında artık tedavi görmem gerekiyor.
şuan nane kürü yapıyorum testesteronu düşürmek için allahın izniyle inş bu ay hem nane kürü hemde ateş ölçme yöntemi ile çalışmalara başlayacağız.:KK1:

merhaba cnm hayırlı olsun topiğin bende varım daha yeni 17 şubatta çalışmalara başladık umudum mart ayı hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inş en kısa sürede o gmuhteşem duyguyu Allahım herkese yaşatsın inş

sağol canım benim güzel dileklerin için yürekten Amiiiinnn diyorum.bat kaç yazmamışsın tatlım:))

Son düzenleme:
umudu marta kayan tek biziz sanırım :)
benim bat 11 mart kızlar..
umarım topik uğurlu gelir..
göbüşler bebişlerle dolar :)

oflu hoşgeldin canım benim sanırım öyle ve umarım bir dahaki sefere hamilelik topiğnde buluşuruz:))

4.5 yıllık evliyim şimdiye kadar hiç korunmadım androjen hormonlarım yüksek olduğu için gebe kalamıyorum.
bütün tahlillerimi yaptırdım doktorum yumurtlama olduğu için hemen ilaç önermedi bi kaç ay bekledim ama yine olmadı.
önümüzdeki ay inş tekrardan tedaviye başlayacağım yani aslında artık tedavi görmem gerekiyor.
şuan nane kürü yapıyorum testesteronu düşürmek için allahın izniyle inş bu ay hem nane kürü hemde ateş ölçme yöntemi ile çalışmalara başlayacağız.:KK1:

canım benim umarım herşey gönlünce olur.umudunu sakın keybetme eminim Rabbim bizede heyırlısını verecek:))

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))

1- netere =BAT 5 Mart
2-pptya87 =BAT 8 Mart
3-oflu =BAT 11 Mart
4-saranhaeyo =BAT 15 Mart

Allahım hayırlını ver.AMİİNN

benımde umudum marta kaldı bat tarihim 18 mart... hepimiz icin hayırlısı olsun inş rabbim yüzlerimizi güldürsün...

sağol canım benim güzel dileklerin için yürekten Amiiiinnn diyorum.bat kaç yazmamışsın tatlım:))

27 şubat cnm benim bat pek umudum yok ama bakalım. benim haziranda 3 yıl olcak evleneli 2011 şubatta hamile kaldım ama bebeğimin kalp atışları başlamadı malesef ondan sonra ara verdik şimdi yeniden başladık bakalım ne olcak

27 şubat cnm benim bat pek umudum yok ama bakalım. benim haziranda 3 yıl olcak evleneli 2011 şubatta hamile kaldım ama bebeğimin kalp atışları başlamadı malesef ondan sonra ara verdik şimdi yeniden başladık bakalım ne olcak

üzüldüm tatlım geçmiş olsun.hayırlısı böyleymiş.bir yerde okumuştum daha önce hamilelik (düşük vs.ile sonuçlanmış) yaşayanlar hiç yaşamayanlara oranla %50 daha şanslılarmış.umarım herşey gönlünce olur:))

X