Umudu yitirmemek gerekiyormuş!!!!

guney1983

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
171
1
biliyomusunu artık bende hamileyimmmmmsüprizzzzz ....ama dile kolay geliyor söylemek birde bana sorun...kısaca bahsedeyimmmm.3 yıl once bebegimiz olmadıgı için doktora gittik.eşimde problem oldugunu normal sartlarda bebek sahıbi olmayacagımızı söylediler ..dunya basıma yılıkdı..oysa ne cok istiyordukkk..yasadıgımız soktan sonra tedavıye basladıkk. ilk asılamam yapıldı..sonuc günü hüsran....sonra ikinci sonra üçüncü...yine yokkkk..dr artık tüp bebek dedi ....bizde hem ara vermek hemde para birktirmek için ocak ayını beklemeye karar verdik...aralık ayında adetimde 2 gün gecikme olduuuu.ben okadar çok test yapıp sonunda agladım ki sayısını hatırlamıyorum....yıne umudum olmasada test yaptım.. ( ı ı ) sok yasıyodummm....ınanamadım..hala ınanamıyorum...3aylık hamıleyımmmm...allahım benım dualarımı kabul ettı ..darısı isteyen herkesın basına.....

cnm çok ama çok sevindim ya
inş sağlıklı sıhatli bebeiğinide kucağına alırsın.
ayrıca senin gibi isteyen herkese allahım bu mutluluğu yaşatsın.

gözün aydın canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına inşallah....

gözün aydin canim
saglikla sihatle bebegini kollarina alirsin insallah
allahim isteyen herkezi evlat sahibi olmayi nasip eder insallah.............

canım hayırlı olsun, bu veletler hep beklenmedik anlarda geliyorlar di mi? Rabbim kucağına sağlıklı almayı da nasip etsin. :)

gözün aydın canım tebrikler..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

süper bişi canım benim allah hayırlısı ile kucağına almak nasip eder inşallah sağlıkla sıhhatle....gamyoncuiremsu:enbuyukkk:

Tebrikler canım benim rabbim dualarını duymuş demekki bizim içind et olurmu evlat hasreti çekenlere

Ben bu aralar çok fazla sulu göz oldum ya belirti demeyin çünkü adetliyim canımtebrik ediyorum yamamına erdirsin allah inş ben henüz3 aydır deniyoruz ama şimdiden çok kötü oldum 3 yıl çok uzun bir zaman allahım sabır versin bekleyen herkese tez zamanda da bebek versin

tebrikler canım hayırlı olsun Allah kucağınada almayı nasip etsin.

Rabbim ne güzel bir sürpriz sunmuş size, gözünüz aydın, hayırlı uğurlu olsun, Allah sağlıkla kavuştursun inşallah bebeğinize, darısı biz isteyenlerin başına inşallah.

canim cok cok tebrik ederim
allah kucaginada almayi nasip etsin insallah
6 sene bekleyen ve bir sürü test yapan biri olarak
seni cok cok iyi anliyorum
insan 2 cizgi görünce inanamiyor bile
sorunsuz bir hamilelik dilerim
isteyen herkesede evlat sevgisini tatirsin insallah

gözün aydın....ne mutlu sana .. RABBİM sağlıkla sıhatle kucaklamayı nasib etsin... senide babayıda tebrik ederim...

çok sevindim hayırlı olsun canım, Rabbim sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin

çok mutlu oldum harika bir sürpriz bu .. sanki kendi başıma gelmiş gibi sevindim Allah tamamına erdirsin... tebrikler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…