UMUDA İHTİYACIM VAR

Dez21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
132
22
Merhaba kızlar ben pko hastasıyım ben 21 nisanda regl oldum diye düşündüm dalla damla kanama geldi 2 kere 1 kerede yarım pedden daha az kahverengi geldi birdaha gelmedi normalda cok fazla gelirdi bu ay gelmedi doktorum klomen kullan 13.günü gel dedi gittim adet olamadm ama gelen kandan sonra saydım günü klomeni içtim gittim baktı alttan sonra dedi git 2 gun daha kullan klomen gel ayni şekilde uydum bugün gittim hayir gelismemis dedi beni çok korkuttu amh yaptir tüp bebeğe vakit kaybetmeden gitmelisin dedi belkide yumurtan yoktur dedi ama önceleri yumurtlama oluyordu daha geçen ay hissettm yumurtlamayı 22 yaşındayım çok korkuyorum sabahtan beri moralim yok csnm aciyor sanki üzuldum dayanamadm doktora yazdm hocam dedim ben adet olamadm adetim bu sekklde geldi kesildi gelmedi nerdeyse oyuzden gelişmemis olabilirmi dedi evet olabilir dedi cok korkuyorum aynı durumu yaşayan varmı bana bilgi verirmisiniz

Fsh ve amh testini yaptir bir an önce onlara mutlaka baktir bu ay her hangi bir ilaç kullandinsa agri kesici antibiyotik vs gibi onlardan dolayında ole olmus olabilir hemenn umutsuzluğa kapilma belki rahim duvarin ince dökülme olmadı bu ay sen önce testlerine baktir tatlim

Fsh ve amh testini yaptir bir an önce onlara mutlaka baktir bu ay her hangi bir ilaç kullandinsa agri kesici antibiyotik vs gibi onlardan dolayında ole olmus olabilir hemenn umutsuzluğa kapilma belki rahim duvarin ince dökülme olmadı bu ay sen önce testlerine baktir tatlim
Fsh dahil t3 t4 tsh butun hormonlar bskildi normal tek amh bakmadm

X