ülkelerin komik cinsel kuralları :(((

Bende şuna takıldım bir yerde masturbasyonun cezası kafa keslmesiymiş nerden biliyorlar acaba insanların masturbasyon yaptığını sokak ortasında olmuyo ya bu meret ..Alla Allaaaaa

hepsi birbirinden acayip ama komik deil baslik niye oyle anlamdim, bend ediyorum hem komik hem uzgun surat var nasil oluyor oyle
ben sadece gazeteden kopyala yapıstır yaptım,hıc bı kelıme benım degıl gazetede yazanlardır. ben sadece baslık sonuna üzgün ıfadesı koydum ki bana gorede komık degıl ve kesınlıkle üzücü

türkiye deki cinsel kuaral da bu...erkekler taaa en küçük yaşlarda benim oğlum çapkın olucak benim oğlumun kız arkadaşları olucak hadi göster bakalım amcalara pipini deyip büyütülürler ve o erkekler herkesle her türlü ilişkiye girerler ve bundan dolayı övünürler ne kadar ilişki o kadar erkek.ama evlenceklerinde hiç ama hiç el değmemiş bakire aile kızı ararlar evlenirler evliyken bile çaktırmadan başkalarıyla olabilirler...olsun canım aman neeeeee olucak ki erkek degilmi elinin kiridir denir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…