ugursuz ne varsa beni buldu

GuerillaTanya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
834
7
kizlar 2 gündür canim cok skkin.
pazartesi günü erkek arkadasimla cok ciddi derecede münakasa ettik. sali günü bu tartisma tekrarlandi ve ben aksam üstü ise gitmek üzere arabama bindim.

-kaza gecirdim. : nasil oldu bilmiyorum..benim yolumun ustunde yaya gecidine kamyon park halinde durmus. baktim karsidan araba gelmiyor girdim yola, fakat birden hizla araba gelince kamyonla arasinda kaldim. migde agrisi disinda biseyim yok cok sükür, ama cok korktum
- eve geldim yemek yapmak istedim kafam dagilir diye, yemegi yaktim ( ilk defa yemek yakiyorum)
- bugün de calistigim ana okuluna gittim, tepside 16 cam bardak tasiyordum, tepsi elimden düstü bütün bardaklar kirildi. ( cocuklara bisey olmadi cok sükür)
-eve geldim annem hasta agliyor saatlerdir ( kronik )
-dün gecede erkek arkadasimla beni birisi rüyamda kursunluyordu. ikimize bisey olmuyordu ama kan görmedim bunun anlamini bilen var mi?
bardak kirmak hayra mi yorulur?

tskler

canım çok talihsiz bır gun geçirmişsin..
olanlar için şimdiden geçmiş olsun...
zaman zaman her insanın başına böyle şeyler talihsizlikler gelir..
rüya yorumcu degılım o yüzden gördüklerin neye çıkar yorum yapamıyacam..
hayra dıyelim hayır olsun inşallah...
çok üzülmeyin.. çok büyük kazalardan dönmüşünüz inşallah bundan sonra başınıza güzel olaylar gelır ..mutluluğunuzu bizimle paylaşırsınız..

Bazen insan hayatında üst üste gelen terslikler olabiliyor,
veya herzaman farkında olmadığımız başımıza gelen olayları bir olaya bağlayıveririz,

Ben böyle üst üste gelen terslikler yaşadığımda hep dua ederim,
bir boy abdesti alır namaz kılarım
kendimi çok rahatlamış ve huzurlu hissederim

sende kendini rahat hissedebileceğin bir şeyler yap

unutma bunlar hepimizin başına geliyor

Birde gördüğün rüya bir haber alacağını gösteriyor
silah sesi haberdir
İnşallah hayırlı haberler alırsın
kan görseydin haberi alamazdın,

birde bu rüyayı sıkıntılı bir zamanında , korkulu bir gününde görmüşsün zaten

canım gecmıs olsun geldımı hersey ust uste gelır zaten nedense sabrımızı sınamak ıcındır onu Allah bılır.umarım en kısa zamanda hersey yoluna gırer sıkma canını.

insanlar çok sıkıldıklarında rüyalarında geneldi iyi bişey görmezler
çok çok geçmiş olsun Allah korumuş seni
bişey basına geldi mi üst üste gelir
sıkma canını atlatırsın inşallah

CAnım şanssızım bahtsızım , uğursuzluklar benı bulur dedıkce, sureklı daha cok ınsanın ustune gelırmıs...
oncelıkle bıraz uyu ve kendıne geldıkten sonra ( kendı sahsı tercıhın olmakla beraber ) bıraz dua okuyup mesela Yasın 'ı Şerif , sonrasında tevbe edıp , basına yınede kotu bısey gelmedıgı ıcın sukredıp , gorunur gorunmez kotuluklerden koruması ıcın Allah ' a dua edebılır, herseyın hayırlısını nasıp etmesını dıleyebılırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…