Ufuk Bilkay mı Fazıl Apaydın mı ( doktor kararı )

Ufuk bilkay hastalarına daha ilk aylarda buraya girip olumlu görüşlerini belirt diyen bir hoca ben o hatayı yaptım. Burnum yerine tam olarak oturmadan olumlu görüş bırakmam için sürekli ısrar ediyordu ve zamanla burnum kendini gösterdi kesinlikle Ufuk Bilkayı tavsiye etmiyorum.
arkadaşlar ben de tavsiye etmiyorum ne yazık ki başarılı bir sonuç alamadım. belli bir tarzı yok, son kontrol sonrası şikayetlerimi dile getirdiğimde bu kadar takılmamam gerektiğini soyledi. yıllardır hayal edip, cesaret toplayıp, zar zor bıçak altına yatıyorsuznuz ve sonuç ödemli, burun delikleri orantısız bir burun, çok üzgünüm...

arkadaşlar ben de tavsiye etmiyorum ne yazık ki başarılı bir sonuç alamadım. belli bir tarzı yok, son kontrol sonrası şikayetlerimi dile getirdiğimde bu kadar takılmamam gerektiğini soyledi. yıllardır hayal edip, cesaret toplayıp, zar zor bıçak altına yatıyorsuznuz ve sonuç ödemli, burun delikleri orantısız bir burun, çok üzgünüm...

Çok üzüldüm canım

1. ben 2017 ocak ayında Ufuk Bilkaya ameliyat oldum burnum eskisinden daha kötü oldu yamuk büyük ve burun ucu düştü çok pişmanım ve neyapacağımı bilmiyorum

X