Makyaj Ürünleri Ufalanmış-azalmış farları değerlendirmek için değişik bir yöntem

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gecen hafta sarı bı far almıstım ertesı gun surerken dusurdum tuz bu oldu atmayada kıyamadım
dun okudum bugun denedım
bakalım sonuc ne olacak yarın gorecegızzzz resımlerı bırazdan eklıcemmm

gecen hafta sarı bı far almıstım ertesı gun surerken dusurdum tuz bu oldu atmayada kıyamadım
dun okudum bugun denedım
bakalım sonuc ne olacak yarın gorecegızzzz resımlerı bırazdan eklıcemmm

tamam canım umarım olmustur bekliyoruzbayanssulusmile

ben yptımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
harika oluyo tarif için çok teşk.ler
flormardan ikili farım vardı mor ve pembe
mor olanı ufalanmıştı.ayrı bi kapta alkolle sulandırdım sonra kutusuna yerleştirdim üzerine braz peçete beklettirip nemini aldım sonra 1gece kapağı açık bıraktım alkolü uçtu veşu an yine eskisi gibi:)

6849.jpg

6862.jpg

6875.jpg

6905.jpg

6916.jpg

ewttt resımlerı ekledım sımcık nasıl yaptıgımı anlatayım
kırılan farımı cay tabagına aldım plastık kasık ıle ıyıcene ezdim icine 3 4 damla wotka ekledım we bı guzell karıstırdım macun kıwamına gelınce far kabıma koydum uzerını kasıgın tersı ıle duzelttım..hawlu peceteyı 4 kat seklınde katlayıp farımın uzerıne bastırdım kapagını kapadım nemını aldım baska bı hawlu kagıdı tekrar farımın uzerıne kapatıp bardagın alt kısmı ıle bastırdım sonuc ıste bu supper:)))

pantercim çok güzel olmuş gerçekten bende az önce kolonya ile denedim içindeki alkol uçacağı için zararı olmaz diye düşünüyorum bakalım artık yarın denicem

pantercim çok güzel olmuş gerçekten bende az önce kolonya ile denedim içindeki alkol uçacağı için zararı olmaz diye düşünüyorum bakalım artık yarın denicem

hadı bakalım bebegım ıns... senınkıde olur
bu yontemı ogrendıgımız ıı oldu sımdıye kadar attıgım farlarıma acıdım sımdı:gitme:

hadı bakalım bebegım ıns... senınkıde olur
bu yontemı ogrendıgımız ıı oldu sımdıye kadar attıgım farlarıma acıdım sımdı:gitme:

aynen cnm boshayallersmile

geçenlerde bi makyöj tvde farların hijyenik kullanıldığı takdirde 6seneye kadar ömrü olduğunu söylemişti :hulya:

ayy kızlar çok mutlu oldum ya işinize yarıycağını bilseyim ilk gördüğüm gün eklerdim biraz geç ekledimdebilmiyorumkismile:kedi:
panter cim farın rengi çok hoşmuş iyiki denemişsin valla güle güle kullan tatlımopuyorumnanaktan

zararı olmaz umarım canım belki limon limon kokar azıcıksempatiksalakcinni
eger oldu dersen bende kolonyayla deniyimkaydirigubbakcemile2

ben yptımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
harika oluyo tarif için çok teşk.ler
flormardan ikili farım vardı mor ve pembe
mor olanı ufalanmıştı.ayrı bi kapta alkolle sulandırdım sonra kutusuna yerleştirdim üzerine braz peçete beklettirip nemini aldım sonra 1gece kapağı açık bıraktım alkolü uçtu veşu an yine eskisi gibi:)
rica ederim canım, sizi israftan kurtardım ehuheh:lepi:
güle güle kullan..

ayy kızlar çok mutlu oldum ya işinize yarıycağını bilseyim ilk gördüğüm gün eklerdim biraz geç ekledimdebilmiyorumkismile:kedi:
panter cim farın rengi çok hoşmuş iyiki denemişsin valla güle güle kullan tatlımopuyorumnanaktan

tsk ederım cnm sayende yenı yıne yenıden bı farım olduhihoyyyt

BENDEEE YAPTTTIIIIMMMMMMMMMMMM süper oldu valla ne alkol kokusu kaldı ne bişi çok da güzel renkler elde ettim kullanmadığım farlarımı da değerlendirmiş oldummm zemuszemusbayanssulusmileopuyorumnanaktan

X