ücüncü ayin sonunda bulantilari baslayan varmi???

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kizlar 13 .cü haftamin icindeyim simdiye kadar hic bulanti sorunum hic yoktu ama son bir haftadir bulantilarim basladi ...sizce normal mi??? yani genelde ilk üc ay bulanti sorunu olur bende ücüncü ayimda basladi...
benim gibi ayni durumda olaniniz varmi arkadaslar ?? a.s.

• Konu Sahibi EU2
slm arkadaşım bende 13+1 haftalık hamileyim benim gebeliğimin başladığından beri bulantım ve tiksinmem hep vardı ama kusma yoktu 12, haftadan snra bende de özellikle sabahları kusma başladı arkadaşım normol olduğunu söyledi doktorum da bir müddet sonra geçeçeğini söyledi yani bende hemen hemen aynı durumdayım

• Konu Sahibi EU2

Canım,gebelikte bulantılar bazen 6 haftalıkken bile başlaya biliyor. Bu kişiden kişiye değişiyor. Özellikle sabahları daha çok olur.. Sabahları yataktan ani kalkmalar bulantını arttırabilir. Mümkün olduğunca az ve sık yemek yemeye çalış. Eğer çok fazla problem yaratıyrsa doktorunla görüşelirsin.

Allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeni ve eli ayağı düzgün bir bebek nasip etmesini dilerim.

• Konu Sahibi EU2
Bizde 12+6 olduk bugün. İlk 2 ay hiç bulantım yoktu benim de 2. aydan sonra başladı. Bu hafta biraz azalma var ama yinede bulantılarım devam ediyor. Doktorum bulantı olmasının bebeğin gelişmekte olduğunu sağlıklı olduğunu gösterdiğini söyledi. Kusmamaya çalış canım ben şimdiye dek sadece iki kez kustum. Derin nefes al burnundan al ağzından ver. Kusmalarda vitamin ve besin kaybı olduğu için kusayımda rahatlkayayım diye düşünme sakın çok zorda kalmadıkça kusma.. Allah yardımcımız olsun kızlar.

• Konu Sahibi EU2
kızlar 3. ayda hormonlar tavan yapıyormuş sonlara doğru. ondan oluyor. bende bi kaç gün oldu. geçti. merak etmeyin geçiyo.

• Konu Sahibi EU2
kızlar 3. ayda hormonlar tavan yapıyormuş sonlara doğru. ondan oluyor. bende bi kaç gün oldu. geçti. merak etmeyin geçiyo.

evet cnm bende üc aylik dönemi bitirirken bulanti sorunu yasadim bir haftadir bulanti sorunum vardi ... simdi gecti acayip olan seyde sabah kalkar kalkmaz bulantim olmuyordu günün ilerleyen zamanlarinda oluyordu hic kusma olmadi...
simdi o sorunum yok ama her sabah ac karnina demir hapi almam gerekiyor o hapi alinca bulantim oluyor ... :1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU2
bende 3 aylık hamişim...............
şlk 3 ay hiç bulantım olmadı ,,hep şaşırıyordum...3. aya tam giriyorum ki bu hafta bulantılarım başladı...sabah bulantım yine pek olmuyorda öğleden sonra ve akşamları aşırı bulantım oluyor.....
ben mi tersim anlamadım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…