Üçü top gibi burun

ezel2147

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
13
0
34
Merhabalar 15agustos ta devlet hastanesinde burun estetiği oldum hoca ile pek iletişimimiz olmadı.aslinda benim hatam hoca ya doğal burun istedigini söyledim.burnumdaki kemer alınmış.ama kavis yok burnumun ucuna hiç dokunulmamış sanki hafif kaldırmış.ucunu keşke inceltmesini isteseydim.bildigin eski burnum sadece kaldrmis.o yüzden ucu aşırı kaba.dun kontrolüm vardı ödem olduğunu söyledi .6.ay sonunda istediğin gibi olmazsa tekrar ameliyat edeceğini söyledi fakat hiç beğenmedim.6ay nasıl sabredicem benimle dalga gecicekler burnunu yuklicem şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• IMG_20240817_115431.jpg
    IMG_20240817_115431.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 222
  • IMG_20240817_115422.jpg
    IMG_20240817_115422.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 213
  • IMG_20240817_115436.jpg
    IMG_20240817_115436.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 211
2 gun olmus. Bi 2 ay olsun oyle incele kendini. Ayni hatalari yapmis biri olarak soyluyorum. Her burun bir olmuyor. Cogu kisinin daha alcidan cok guzel cikiyor ama insandan insana degisiyor iste.
Bir de hafif kaldirmamis, baya kalkik bir burun o. Daha fazlasi yapay duracakti. Kavis su an gozukmuyor evet ama onu da bilemezsin bariz sis burnun su an.

Olacağınız bir ameliyatı detaylıca araştırmadan doktor bulup ameliyat mı oluyorsunuz çok merak ediyorum?

Yada doktor size bilgi vermiyor mu?

İki gün önce ameliyatı olduğun burnunu beğenmemen normal mi?

Bu burun 6 ay 1 yıl arası kendine gelecek…

Doktoru suçlaman ve beğenmemen için çok erken, aldığın narkoz bile yeni çıkmıştır az sabır yahu…

2 gun olmus. Bi 2 ay olsun oyle incele kendini. Ayni hatalari yapmis biri olarak soyluyorum. Her burun bir olmuyor. Cogu kisinin daha alcidan cok guzel cikiyor ama insandan insana degisiyor iste.
Bir de hafif kaldirmamis, baya kalkik bir burun o. Daha fazlasi yapay duracakti. Kavis su an gozukmuyor evet ama onu da bilemezsin bariz sis burnun su an.
Pardon ya 15agustos 15guj oldu

Olacağınız bir ameliyatı detaylıca araştırmadan doktor bulup ameliyat mı oluyorsunuz çok merak ediyorum?

Yada doktor size bilgi vermiyor mu?

İki gün önce ameliyatı olduğun burnunu beğenmemen normal mi?

Bu burun 6 ay 1 yıl arası kendine gelecek…

Doktoru suçlaman ve beğenmemen için çok erken, aldığın narkoz bile yeni çıkmıştır az sabır yahu…
Pardon 15guj oldu 1 Ağustos dicektim

Bence de olmamış. Zaten doktor fark etmiş ki 6 ay sonra düzeltirim demiş. Yoksa asla kabul etmezler. Benim durumumda aynı sizi anlıyorum. Estetik yaptırıp qcı çekiyoruz ama sonuçta küçülüp güzelleşmesi yerine kaba bir burna sahip oluyoruz. Doktor hatası bu yeterli iletişim kuramamış.

1. Doktor bunu 15 günde teklif etmez normalde tekrar revize ameliyat yapmaz hele devlette ihtimal vermedim
2. Kemeri de almamış erken dönemde olsa o şekilde ödem olmaz diye biliyorum burun sırtınızda

Capraz degil de tam profilden bir fotograf koyar misin. Bir de eski halini. Bana gayet kemer alinmis gibi geldi. Seninki olaganin disinda ekstra sis bir burun bence o kadar.

Capraz degil de tam profilden bir fotograf koyar misin. Bir de eski halini. Bana gayet kemer alinmis gibi geldi. Seninki olaganin disinda ekstra sis bir burun bence o kadar.
Özelden atimmi hatta numaranizi verin watsaptan atım burdan nasıl oluyor bilmiyorum kafam bozuk çok doluyum

Ozelden mesaj atiyorum kucuk bir zarf ikonu var. Uzerinde kirmizi numara yazar mesaj gelince.
Size ozel mesaj atilamiyormus. Yeni uyesiniz diye sanirim :KK43:

X