Üçlü tarama testi yaptırmalı mıyım

Yok bir kerelik gitmiştim. Bir daha görmek dahi istemem o doktoru. Allah o doktora gitmek isteyen hastaların yardımcısı olsun gerçekten

Ay o ne biçim doktormuş be bence doktoru değiştirin tövbe yarabbi rahimde ki bebeğe kızanı da ilk defa görüyorum

Ay o ne biçim doktormuş be bence doktoru değiştirin tövbe yarabbi rahimde ki bebeğe kızanı da ilk defa görüyorum
Özele gidiyorum aslında maliyeti azaltmak için sadece kan testleri yaptırmak için gitmiştim. Keşke hiç gitmeseydim dedim.

Özele gidiyorum aslında maliyeti azaltmak için sadece kan testleri yaptırmak için gitmiştim. Keşke hiç gitmeseydim dedim.
Herkes bu işi yapmamalı işte önce vicdan valla bende ikili yaptırmadım. Riskleri göze aldık çünkü eşimde bende kürtaj yaptıramayız kalbi atan bir bebeği kendi ellerimizle öldüremeyiz. İkili yapıp can sıkmak istemedik bu sebeple 3lü 4lüde yaptırmayacağız. Ama zaten 3lü ve 4lünün güvenilirliği çok daha az. Detaylı yaptıracağız bizde. Kürtaj düşünmüyorsanız güvenilirlik oranı da çok düşük olduğu için bence çok gerekli değil 3lü ama siz bilirsiniz yine

Bizde eşimle kürtaj istemediğimiz için gerek duymadık. Doktor kızında eşimde acaba kötü bir şey olsa düzeltebilir miyiz gibisinden istiyor. Ben kararsız kaldım. Açıkçası düşük ihtimaller yüzünden bebeğimin de kendimi de üzmek istemiyorum.

Anne karnında herhangi bir tedavi yapılamıyor malesef

Ben 10.haftada fetal dna ve zamanı gelince detaylı ultrason yaptırdım. Onun dışında başka doktora yolum düştü 3lü tarama zamanıymış onu yaptırdım istedi diye. hala hamileyim. Tarama testleri istatistik veriyor fetal dna direk bebek DNA’sı üzerinde çalışıyor daha güvenli geliyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…