Aile Planlaması Üç aylık iğneler

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Demir66

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2013
10
0
Üç aylık iğne bulamıyorum :-( sormadığımız eczane kalmadı satışı mı durduruldu bilgisi olan var mı

Üç aylık iğne bulamıyorum :-( sormadığımız eczane kalmadı satışı mı durduruldu bilgisi olan var mı

Bi ara ben de aramıştım bulamamıştım. Üretilmiyor dedi eczaneler. Bir süre sonra buldum hatta ne olur ne olmaz diye iki tane aldım. Bir tanesini kullandım. Diğeri duruyor. Kullanmayı düşünmüyorum. Çok pişman oldum yaptırdığıma. Kanamam hiç kesilmedi. Adetli miyim özürlü müyüm temiz miyim kafa karışıklığından psikolojim bozuldu. 2 ay oldu yaptıralı. İnş bir an önce düzene girerim. Sizde böyle düzensizlikler olmadı mı? Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz? Cevap verirseniz sevinirim.

ilk kullanışımda bi sıkıntı görmedim. ama bırakıp bi kaç ay ara verdiğimde 1 ay kadar kanamam oldu. şimdi tatile gidince buldum yaptırdım (yaptırdığımda adet oluyordum) adetim hala bitmedi sanırım iğnenin etkisi ben halk sağlığı merkezine spiral taktırmak için gitmiştim kanamam olmadığı için ordaki ebe kadın 3 aylık iğneyi önerdi öyle başladım. prezervatife güvenmiyorum zaten başka ne kullanabilirim ki çaresiz kullanıyorum

Ben 3 ayda bir adet oluyorum bende de 1 ay sürer mi acaba.. Ama başka çarem de yok bana en uygun yöntem bu geldi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…