TÜYLERE KÖKTEN ÇÖZÜM BULAN?!

mucizelerbenibulur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2016
5.761
9.230
31
Kızlar ya kökten çözüm bulan var mı? Birisi söyledi bir krem sürmüş tek seferde artık tüyleri çıkmıyormuş.Böyle bişey kullanan var mı? Yada bitkisel bişeyler deneyip kesin çözüm alan var mı?
Çok bunaldık artık ya.. hadi birileri kurtulmuş olsun

Bir krem sürerek çıkmaması durumu olamaz. Lazer ya da Iğneli epilasyon çözüm olabilir ki lazer iyi bir yerde yapılmazsa kıllar geri dönüyor. Azaltmak için de ağdadan sonra limon-tuz süren var, ben de denedim ancak uzun süre yapmadığım içinbir şey diyemem. İğneli epilasyon yaptırıyorum yüzüme kıllar inceldi bayağı hatta bazı yerlerde yok gibi ama bu da acılı ve uzun bir süreç.

Aynı şekilde iğneli epilasyon yaptırdım. Ütüleme yöntemi ve normal lazer de denedim. Bitmiyor kökten bitmiyor. 3 ay çıkmıyor sonra çıkıyor.

Kara merhem yanık soğan karışımı vardı kökten çözüm dediler yaptım 1 hafta uğraştım herhalde. Olmadı.

İnan o saçma sapan dolunayda çiş sürme olayını bile denedim bir ümit.. olmadı..

Ya bir çözümü olmalı ama ne??

Bu arada sir ağda kullanıyorum. Tüylerim kapkara değil. Cılız. ama bitiremedim.
Bence bir yolu olmalı..

Bende bir çözümü olduğunu düşünüyorum ama bu işten çok ekmek yiyen var kolay kolay söylemezler..

Aynı düşünüyoruz canım..

Kanserin de tedavisi kaç kere bulundu bulan adam ya öldü yada o tedavi bir şekilde yok edildi..
sonuç itibariyle aynı kulvarda olduklarını düşünüyorum.
Çok kişi bu işten para kazanıyor özellikle dış güçler.
Kesinlikle var tedavisi ama çıkmıyor.....

Bölgeyi sürekli nemli tutmak gerekiyor. Lazer sonrası nemlendirme kremleri oluyor onlardan kullanabilirsin ama günde 5-6 kere sürmen gerekiyor nem dengesi için.Hormonlarına ve yumurtalıklarına baktırmadan işlem yaptırma. İşlem sonrası en az 30 faktör güneş kremi sürmeden güneşe çıkmamaya çalış.
Çok zor bir süreç çok azalsa bile izi kalıyor..
Yara izi için scar ex diye bir krem var ondan kullanıyorum ben.

Sarı olanlar birebir duruyor ama onda zaten lazer değil epilasyon cihazı lumea.
Birde hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmıyor.
Ben kullandim emzirme doneminde, hamilelikte de aslinda sakincasi vardir diye bir sey yok. Sadece yeterli test yapilmamis.
Benim tuyler kara cilt beyaz oldugundan guzel calisiyor.

öyle mi? benim gittiğim iğneli epilasyon yapan hanım hiç bir şer sürdürmüyor ya.leke azaltıcı bir şeyler sürmem lazım bnce de bilemedim benim zaten göğüs göbek bölgeme yapıyor.güneş gören yerler değil. scar ex etkili mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…