Göz Makyajı Tüy sarartıcıyla kaş rengi nasıl açılır?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Menfi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
88
0
Meraba ben kaşlarımı almıyorum fakat gözüme batanları alıyorum ama bunu yapmak istemiyorum .
Burda da tüy sarartıcıyla kaş rengini açma falan gördüm :)
Gerçekten faydası oluyor mu ve bana tam bi açıklama yapacak olan biri yazarsa çok mutlu olurumm :KK16:
Yani şu marka, şu kadar sürüyorsun, şu kadar dk duruyor vs gibi. :KK3:

Kendim sarışınım zaten ve onlar gözüme batıyor :44:
Yardımcı olan olsaa :KK31:

ben tüy sarartıcı ile açıyorum... gayet de memnununm.. iki tüp zaten herhangi bir markanın olabilir ben parfumeri ler de hangisi varsa onu alıyorum. her ikisinded de esit miktarda sık bir kaba kullanacağın kadar kaşa sür... sac rengine göre ayarlamasını sen yap. ben 2 dak bekletiyorum bazen 3 oluyo istediğim renk... saçlarım sarı bu arada bal köpüğü rengi oluyo. boşlukları kahve kalemle ile dolduruyorum cok doğal duruyr

kaşlarım için kuaföre gittim kaş açıcı ile boyadı.... tam bir facıaydı.. sapsarı oldu koyulaştıralım dedik. bu sefer sanki siyah bir göz kalemi alırsın ya kaşlara bastıra bastıra sürersin öyle bir kaş düşün ve taşan kısımlarıda düşün.. ben hayatımda böyle bir rezillik görmedim. çarpıntıdan gidebilirdim. sonra bir kaç boya ile bişeyler yaptılar düzeldi rengi ama altta simsiyahların gitmesi zaman aldı... insan bildiğin şaşmayacak ben bunu öğrendim...
zaten saclarımı boyatmaya gittiğimde bir iki ton kuaforum kırıyor rengini.. ama ben her aktıgında kaş için kuaföre gitmektense tüy sarartıcı ile işimi hallediyorum çok memnunum. bekleme süresi önemli çok bekledikçe dorelik olabiliyor kızıllık yani... o sizin eliniz de temkinli olup 1 dakıka tutun sonra hafif bir yerden silin emin olmak için yavaş yavaş halledin bukadar

Bazıları turuncu oluyor falan diyor o yüzden korkuyorum :KK31:

bende sarışınım temkinli olmak lazım burda iş sana düşüyor. bazen kızıllık oluyo bendede ama problem yapmıyorum oda yakısıyor araları kahverengi ile doldurdugumda :)

neva color acık kumral 30 volume ben hep yaparım rofleliyim kırarım kaş rengini.bunuda kuaför sölemişti.

hani varya yanında verdikleri suyu ondan işte hemde bana 1 tup senelerce gidiyo cok az kullanıyosun

Boya falan istemiyorum ya :) :KK3:
Bu sarartıcıyla açmayı burda gördüm soruyum tam olarak bilgeneliyim ona göre yapıyım dedim :KK31:

X