Saç Rengi ve Saç Boyama Turunculasma ne olur biri yardim etsin lutfenn ne olur ??

Haklisin canim peki basinizi sisiriyorum uclarim acik renk fotoda gordugunuz gibi dibimdeki sariyi fotoda sari durmuyo ama isikta sari duruyo dibimdeki sari rengini ucumdaki yapsam yani asagilarimda dibimdeki renk olsa kac num boya alabilirim koyu bi sari renk alsam 8.1 felan uclarimda dibim gibi olur mu lafi cok uzattim kusura bakmayin bunalima girdim
aynı şeyi bende yaşadım , benim dipler doğaldım ombre vardı , ben komple sarı olsun diye sarı tonlarında bir boya aldım saçlarımın dibi turuncu oldu. Ben koyu kahve yaptım o da siyaha yakın oldu şimdi boya akıyor , saçlarımda baya yıpranmış , kendine gelsin kuaföre gidicem. İdare etmelik boya dersen schwascorf buzul sarısı vardı , saç tonunu açıp eşitliyor içinde özel koruyucu yağı var. Diplerin sarı olmaz belki ama hafif kahve yapabilir diplerime onu hiç denemedim ama sarı olan bölgelerde turunculaşmam vardı çirkinleşmişti, onu boyayınca eşitleniyordu o turunculukları almıştı birde watsons tan mor şampuanda al. Saç kremi mor şampuan biraz su ile karıştır cila oluyor ben öyle yapmıştım . Dediğim gibi saç dibi için emin değilim, ben sarıların aralarındaki turunculuklarını böyle gidermiştim

Eklentiler

• 20190206_174828.jpg
    20190206_174828.jpg
    141 KB · Görüntüleme: 121
Arkadaşım saçlarını bir paket açıcı ve bir paket sarı boyayı karıştırıp boyuyordu. Her yeri eşit normal sarı oluyordu . Turuncu ve renkte dalgalanma olmuyordu .. attığınız fotoyu gördüm , küllü kullandığından dolayı yeşillenme de olmuş

Arkadaşım saçlarını bir paket açıcı ve bir paket sarı boyayı karıştırıp boyuyordu. Her yeri eşit normal sarı oluyordu . Turuncu ve renkte dalgalanma olmuyordu .. attığınız fotoyu gördüm , küllü kullandığından dolayı yeşillenme de olmuş
Bende mavi toz bi acici kullandim cokta guzel actim civciv sarisi oldu ondan sonra ustune boyadigimda da boyle turuncu kaldi ben bu dibi asagidaki sarimdan yapamazmiyim yani

Herkes kllü kumral demiş ama sarı isteyen biri olarak sakın koyıltma derim. Ben de turunculuktan bunalmıştım. Koyu kumrala boyadı sözde kuaforum. Siyah çıktım. Alışamadım. Kesinlikle koyulaştırma. Dönüşü zor bir renk oluyor.

X