Dudak Makyajı Turuncu ruj kullanıyor musunuz?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
turuncu derken narçiçeği gibi bir turuncuysa ben kullanıyorum golden rose 67.beyaz tenliyim.

Bende aynısını kullanıyorum... Beyaz tene harika yakışıyor. Çok beğeniyorum çok güzel bi turuncu ve mat... dudakta toplanmıyor en önemlisi :)

Bunlarda en sık kullandığım turuncu rujlarım.. Golden rose çok turuncu ve mat bir ruj , dudakta duruşu çok şık ve kullanışlı , dudakta toparlanmıyor akmıyor. Alix avine shineplus ise çok kremsi bir yapıda , çabuk akıyor dudakta toparlanıyor fakat bu turuncunun rengini daha çok seviyorum , mercana kaçan bi turuncu. MAC vegas voltu andırıyor.

Soldaki Golden Rose No:67
Sağdaki Alix Avine Shineplus No:9
$270720111890.jpg

Alix Avien Shineplus'ı kullanıyorum ben de çok memnunum ve beyaz-buğday tenliyim :)

Tam olarak turuncu olan rujlar var.Bunlar değil ama bariz turuncu.Bu renk rujların hangi tenlere gidebileceğiyle ilgili bir fikriniz var mı?Ben çok seviyorum bu rengi ama çekiniyorum açıkçası.:44:

Tam olarak turuncu olan rujlar var.Bunlar değil ama bariz turuncu.Bu renk rujların hangi tenlere gidebileceğiyle ilgili bir fikriniz var mı?Ben çok seviyorum bu rengi ama çekiniyorum açıkçası.:44:

Buğday ve bronz tenlere çok güzel gider. Ama önemli olan aslında kendinizin yakıştırması bence, güzel durduğunu düşünüyorsanız güzeldir zaten, bence bir deneyin :)

X