Türkiye’yi Tehdit Etti: Bir Füzeyle Haritadan Silerim

Ya bunlar son birkaç yıldır posta kurusuna geyik broşürler bırakıyorlardı, ben de halı yıkatacakken bu bomba şahsiyetlerle tanışmak için aradım. Adam beni bir sorgulamaya tuttu, numarayı kimden aldınız, bizi Nasıl buldunuz, belgeselimizi izlediniz mi, işte yok belgeselimiz dünyada tek, şöyle böyle derken en sonunda halılarımı yıkayamayacaklarını, yoğunluk nedeniyle artık sadece Mamak çevresine baktıklarını söyleyip bana bir sürü bunlar sizin halılarınızı yıkayabilir diyerek numara verdi. Telefonu kapattığımda yerlerde yatıyordum. Bu ikisinden biriydi ama hangisiydi bilmiyorum. :KK70: gülmemek elde değil ya. :KK70:

Duygulama merkezi ve güvercin taklitleri favorim benim. :KK70: okuduklarımızı kitaplara, felsefelerine ne demeli. :confused:aynen arada izleyip kafa yapmak lazım. :KK70: zihnisinir ama iyi geliyor. :KK70:
:KK70::KK70:
Duygu parçalama ve birleştirme ünitesi:KK70: eşime de seyrettirdim gece:KK70: Realizm idealizm:KK70: ya ben benden olan çocuk birşey olmaz kısmına da çok güldüm:KK70:
Hele halılarla kurdukları iletişim, inatçı kız, daha kaç kere söylemem gerekiyor sana:KK70:

Ayy Mune ya bu yorumunun üstüne sana şu videoyu hediye ediyorum, lütfen izle :KK70: Ankara'da duygusal halı yıkamacıların belgeseli. 39 dakika olduğuna bakma. :KK70:
Senin Kim'ine doyum olmaz ama yatıyorum ben iyi geceler. :KK15:

Bu ne yaaaa:KK57::KK57::KK57:
Xfiles ta bir bölüm izliyom sandim .
Psikopat halı yikamacı ailenin bodrumundan ceset çıkcakmiş gibi geldi
Korktum ben yaaaaa:KK57::KK57:

Sevgili Kim'ciğim, nasılsın?
Ben sağlığına duacıyım diyeceğim ama bizde bir laf vardır, Allah'ın işine karışılmaz, diye. bize Kim'ler pek uğurlu gelmiyor, biz Kim Kardishian'a gıcık olmayı henüz bitirmemişken sen nereden çıktın kuzum?
Bana hafiften elinde su tabacasıyla dıkşın dıkşın diye dolaşan çocukları hatırlatıyorsun. Ülkende diktatörlük oynamaya alışmış olabilirsin ama sana çekik gözlü atalarım sayesinde taşıdığım Asya Kanı ile bir kardeş tavsiyesi vereyim.
Türkiye'nin yaklaşık 133.000 km2'si Avrupa toprağı yani burada kafana göre "abicilik" oynayamazsın, bize yedirmiyorlar kuzum bu ülkeyi, sana hiç yedirmezler.
öyle kendini Dünya'nın hakimi sanabilirsin ama Avrupa Birliğinin burnunun dibine atom bombası atsan, heladan donunu toplayamadan kaçarsın, üzgünüm şekerim.
Üstelik %51'miz hükümetle dargın olabiliriz ama biz de kelaynak sürüsü değiliz, kusura bakma da 24 milyonluk nüfusunla bize kafa tutman komik oluyor, bizde sırf İstanbul'un nüfusu 14 milyon be güzelim.
bize en son alırız, ederiz, hadi şuraları paylaşacağız diyen adamlar gencecik askerlerinin bedenlerini bıraktı da gitti, 100 yıl anca oldu.
Tanrı'nın Kırbacı Attila, muhtemelen senin bile ordunda kullandığın onluk sistemi tarihe armağan eden üstün komutan Mete Han, Bizansı yıkan Fatih, bir halkın kaderinin değişmesine önderlik eden Kemal Atatürk.
bizim liste uzun be güzelim...
gerçi bir de Çevik Kuvvet'e Çelik Güç diyen Tansu Bacımız var ama olsun, o kadarı herkeste var.
hem sizde madem Kuzey Korelisin göster ürksün diye bir söz var mı, sanmıyorum, kafiyeli bile değil.
ama bak, Madem Türksün, göster ürksün...
nasıl kafiyeli
bir de bizim bir geyiğimiz vardır, "what the f.ck is geyik" dediğini duyar gibiyim. saçma sapan komikli eğlenceli konuşma diyebiliriz geyik için.
bir gece ansızın 82 Şam 83 Beyrut 84 Tel aviv derler.
ister misin 85 de Pyongyang olsun?
vallaha bizde hala Dünya Türk olsun diyenler var, ayağını denk al istersen...
şaka bir yana Kimciğim.
geldikleri gibi giderler demiş ünlü bir Türk Ata'sı...
o Atom Bombasını attığında hepimiz ölürsek iyi ama ölmezsek...
işte o zaman sizin için kötü be canımın içi.
seni candan kucaklar, yengeye selam eder, çocukların gözlerinden öper, Kuzey Koreli emekçi kardeşlerimi hasretle anarım.

marilyn monroe marilyn monroe :-)
Madem Türksün, göster ürksün kısmı iyiydi:-)

Kim böyle yaramaz çocuk açıklamaları yapmamıştır, ben hala pek inanmıyorum, spekülasyon gibi geliyor.
Yaptıysa ağzına biber süreriz:KK70:

Bizim burda olsalar ben her dakika çağırırdım :KK70: halıları Nasıl çırpıyorsunuz diye sormak için bile arardım.
Yok ben almayayım . Birde sahiden çok meşguller ki halıları on beş günde zor getirdiler ama güzel yıkamışlardı:KK70:

:KK70::KK70:

6989_310894229046351_308721476_n.jpg

Bu kim kim oliyi acaba :KK53:
Önce şu saclarini bi duzelttirsin ,bu haliyle beni öldürürse gülmekten ölemem ama :KK45: :KK70:

X