Makyaj Ürünleri Türkçe makyaj videoları hakkında

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bence Türklerden şu anda bu işi en iyi yapan Sebi Bebi. aslına bakarsanız yaptığı makyajlardan falan ziyade konuşmasını dinlemek çok hoşuma gidiyor, harika bir sesi ve diksiyonu var.

Sebi seni çok seviyom :KK16: :KK1:

Izlediklerim arasinda en iyisi bence. Sayende kesfettim tesekkür ederim...:KK16:

Süper faydali bir paylasim olmus, cok tesekkürler.
Vaktim oldugunda linkleri mutlaka inceleyecegim..

Son dönemde sadece Londradabirtürkkizin videolarini izliyorum,
güzel tüyolar veriyor gercekten yanliz bazen tarzi sert ve dövecekmis gibi geliyor :)

Süper faydali bir paylasim olmus, cok tesekkürler.
Vaktim oldugunda linkleri mutlaka inceleyecegim..

Son dönemde sadece Londradabirtürkkizin videolarini izliyorum,
güzel tüyolar veriyor gercekten yanliz bazen tarzi sert ve dövecekmis gibi geliyor :)

aynen canim biraz kaba saba ve burnu havada gibi.
verdigi bilgiler faydali ama kullandigi kremleri türkiyede almak cok güc normal kazanan biri icin...
cenenize ayri, alniniza ayri, yüzünüze ayri krem kullanin diyor,
her kremde 300 tllik krem :KK9: gitti bi maas... haha

aynen canim biraz kaba saba ve burnu havada gibi.
verdigi bilgiler faydali ama kullandigi kremleri türkiyede almak cok güc normal kazanan biri icin...
cenenize ayri, alniniza ayri, yüzünüze ayri krem kullanin diyor,
her kremde 300 tllik krem :KK9: gitti bi maas... haha

Evet hayatim aynen öyle, kullandigi ürünler cidden pahali
ve cogu türkiye de olmayan ürünler.. O Kadar cok cesit kullanamam fenalik gelir zaten.
Ben taktikleri kapip kendi kafama göre uyarliyorum vallahi :)))

bence Türklerden şu anda bu işi en iyi yapan Sebi Bebi. aslına bakarsanız yaptığı makyajlardan falan ziyade konuşmasını dinlemek çok hoşuma gidiyor, harika bir sesi ve diksiyonu var.

Sebi seni çok seviyom :KK16: :KK1:

bence de harika kendisi
şu listede gizemilktan gibi biri var ama sebi bebi yok çok ayıppp derhal güncellenmeliiiii:KK52:

12-13 yaslarinda bi kiz var yaklasik 10 bin kisi abone etmis... makyaj videolari paylasiyor, yok aksam rutinim, sabah rutinim, bu haftaki watson alisverisim gibi. o kadar garip ki... bi insan 12 yasinda yüzüne bu kdr makyaj yapan birine neden abone olup destek verir:26:
yasina uygun seyler paylassa yine iyi ama sanki büyümüste kücülmüs gibi konusuyor...
12 yasina kizin ruj tavsiyesinden ne olur yahu...

önce sebi bebi ile basladim, bir haftadir da su'yu takip ediyorum (londradabirturkkizi)
dün'de hacer sayiner'i kesfettim...

- sebile sanki bu isi daha çok ticarete dökmüs gibi geldi bana... neden böyle düsünüyorum bilmiyorum
belkide çok büyük bir kozmetik koleksiyonuna sahip oldugunu düsündügümdendir... yada çekimlerinin kalitesinden tutunda bu videolar için harcadigi emege kadar yatirim yapmis bu ise... (kötü anlamda söylemiyorum) tabii ki herkesin bir sekilde kazanç saglamasi gereken bir isi olmali... ayrica sebile'yi çok begeniyorum çok egitici buluyorum...

- su, söylenenlerin aksine çok sempatik buldugum biri... burnu havada bulanlar olmus... arkadaslar kompleksli biri olarak ben, kizin daha önceki videolarina baktikça kendine acayip özgüveni olan bu kadina dehsetle gipta ettim... simdi zayifladi yada halen zayiflama sürecinde... kadin çok içten... (bu arada kadin diyorum çünkü idol olacak potansiyele sahip :) )
bu isi maddi degil hobi olarak yaptigina inaniyorum yani kisaca söylemek gerekirse begeniyorum anaciiimmm :KK70: :KK70:

- hacer, için birseyler söyleyecek olursam... ilk baslarda amatör buldum evet :/ izledikçe, kendi çabalariyla kendi kendini egittigini görünce... vallahi profesyonel makyaji ögrenmek için harcadigim paralara aciyorum :'(( sonuç olarak onuda begeniyorum.. kendini anlattigi videolarda kendime çok yakin buldugum yönleri var... açikcasi onunda bu isi hobi olarak yaptigina inaniyorum... begeniyorum.. :)

X